Мастильні матеріали Petro-Canada для харчової промисловості

Petro-Canada Lubricants – це провідна канадська компанія, що за 30 років розробила і випустила більше 350 позицій мастильних матеріалів, спецільних рідин і консистентних мастил для харчової промисловості, що перевершують світові стандарти.

Petro-Canada володіє власними родовищами нафти і газу, займається виробництвом та реалізацією мастильної продукції і контролює якість на всіх етапах.

Продукція Petro-Canada виготовлена по запатентованій технології HT Purity Process & Liquid Diamond. За її допомогою отримуються оливи вищого класу, які перевищують існуючі стандарти і дозволяють на 30% збільшити рентабельність використання оливи у харчовій промисловості. Це реальна вигода, яку відчувають клієти Екгоруп Україна.

Чому вам вигідно використовувати Petro-Canada?

  1. Економія на сервісі — Експлуатаційний ресур олив Petro-Canada до 2 раз вищий порівняно з "традиційними харчовими оливами"
  2. Комплексне рішення — Більше 350 видів мастильних матеріалів, спеціальних рідин і консистентних мастил.
  3. Ефективний контроль якості — Виробництво  відбувається на єдиному заводі виробничою потужністю більше 1 млн тонн / рік.
  4. Гарантована вигода —  Переваги настільни суттєві, що ми надаємо розрахунок економічного ефекту + гарантії служби Petro-Canada на вашій техніці та обладнанні.
  5. Економія на заміні — Проводимо регулярну експертну оцінку олив в незалежних лабораторіях для визначення максимального експлуатаційного ресурсу
  6. Безпека — Якщо  техніка або обладнання вийде з ладу через мастильні матеріали Petro-Canada — ми покриємо витрати, адже є офіційним представником.

Підбір мастильних матеріалів для харчової промисловості та професійні консультації безкоштовно! Телефонуйте вже:
+38 (067) 427-18-95   +38 (050) 748-30-18 

Заголовок Чому обирають нас?

РЕАЛЬНА ВИГОДА
РЕАЛЬНА ВИГОДА

Ми допомагаємо заробляти гроші. Наші клієнти економлять ~ 35% на мастильних матеріалах та супутніх послугах. Якісний продукт, вчасні поставки та чесна ціна — це лише вершина айсбергу

Експертиза
Експертиза

Наша спеціалізація та досвід дозволяють не лише підібрати оптимальний продукт, а й збільшити міжсервісні інтервали (завдяки аналізу відпрацьованих олив у сертифікованій лабораторії Лондона)

ПОРЯДНІСТЬ
ПОРЯДНІСТЬ

В житті може статися що завгодно, втім у договорах всього не передбачиш. Секретний інгредієнт Екогруп Україна — ставлення до клієнта як до партнера. Звертайтесь і переконайтесь!

Заголовок Вас може зацікавити

ЗаголовокЩо саме вам потрібно?

Напишіть, що шукаєте і ми радо надамо відповідь
(консультація безкоштовна і ні до чого вас не зобов’язує)