Мастильні матеріали для харчової промисловості по чесній ціні з доставкою по Україні

Що пропонуємо?

Мастильні матеріали для харчової промисловості , які багато в чому перевищують типові характеристики будь-яких інших промислових мастильних матеріалів.

У нас є повний асортимент мастильних матеріалів для харчової промисловості, як для універсального, так і для спеціального застосування. Це продукти серії Foodmax - унікальні розробки фахівців Matrix Specialty Lubricants (Голландія).

Високотехнологічна лінійка Foodmax відповідає вимогам харчових стандартів NSF і InS . З огляду на специфіку безконтактного нанесення мастильного матеріалу, в асортименті Foodmax є також і мастильні матеріали в формі спреїв.

Підбір та професійні консультації - безкоштовно! Телефонуйте вже:
+38 (067) 427-18-95 +38 (050) 748-30-18 + 38 (0536) 74-30-89

Мастильні матеріали для ланцюгів Sorry, your browser does not support inline SVG.
Новинки Sorry, your browser does not support inline SVG.
Промислові мастильні матеріали Sorry, your browser does not support inline SVG.

Компанія Matrix Specialty Lubricants розробила широкий спектр мастильних матеріалів для харчової промисловості, які вирішують все найпоширеніші проблеми і закривають багато специфічні потреби.

При цьому асортимент продукції Matrix постійно поповнюється новими продуктами, а також можлива розробка і виробництво мастильного матеріалу під замовлення за запитом підприємства.

Організації по сертифікації NSF і InS підтверджують відповідність наших мастильних матеріалів світовим стандартам за певними параметрами.

Мастильні матеріали з допусками для харчової промисловості

 • H1 Мастильні матеріали з імовірним (випадковим) контактом з харчовими продуктами: Мастильні матеріали й антикорозійні засоби або розділові агенти для прокладок або ущільнювачів і т.п., Де є ймовірність контакту з харчовими продуктами.
 • H2 Мастильні матеріали, які не беруть участі в контакті з харчовими продуктами: Використовуються для обладнання і деталей машин в тих областях, де немає ніякої ймовірності контакту мастильних матеріалів або обробленого ними ділянки з харчовими продуктами.
 • H3 Розчинні масла: Чи можуть застосовуватися на такому обладнанні, як, наприклад, гаки для м'яса, для запобігання іржавіння в той період, коли вони не використовуються. Перед повторному використанні обладнання мастильний матеріал необхідно ретельно очистити.
 • HT-1 Масла-теплоносії, для яких допускається випадковий контакт з їжею: Використовуються в первинних і вторинних системах опалення та охолодження в харчовій промисловості. Дозволені для використання в якості теплоносіїв, коли є ймовірність випадкового контакту з харчовими продуктами.
 • 3-H Розділові агенти: Такими маслами змащуються грилі, сковороди та інші, які мають безпосередній контакт з харчовими продуктами, для того, щоб запобігти пригорання їжі до поверхні під час теплової обробки (схоже з використанням рослинного масла на кухні).
 • K1 Очищувачі на основі розчинників: Очисники / знежирювачах для використання в невиробничих приміщеннях. Після використання потрібне застосування очищає миючого засобу і змивання водою до того, як його повернуть до цех з виробництва продуктів харчування.
 • K2 Очищувачі на основі розчинників: Очисники на основі розчинників для очищення електронних приладів. Продукти харчування та пакувальні матеріали слід прибрати або забезпечити їх захист. Запахи повинні бути нейтралізовані до того, як з харчових продуктів і пакувальних матеріалів може бути видалена захист в цеху.
 • А1 Очищувачі: Очищаючі засоби загального призначення для всіх поверхонь або для використання разом з паровими або механічними пристроями для очищення у всіх виробничих підрозділах. Продукти харчування та пакувальні матеріали слід прибрати або забезпечити їх захист. Після використання цього продукту, поверхня повинна бути ретельно промита питною водою.
 • С1 Очищувачі для невиробничих ділянок: Очисники / знежирювачах загального призначення для невиробничих ділянок та / або зовнішніх ділянок виробництва. Потрібно змивання водою, до того як його повернуть до цех з виробництва продуктів харчування.
 • Сертифікат Kosher Вся лінійка масел, мастил і спреїв Foodmax має офіційний сертифікат Kosher.
 • Сертифікат Halal Вся лінійка масел, мастил і спреїв Foodmax має офіційний сертифікат Halal.

Гідравлічні масла для харчової промисловості

Велика частина обладнання харчових підприємств містять гідравлічні системи. Незважаючи на те, що гідравлічні системи зазвичай знаходяться на віддаленій відстані від основного устаткування, ризик забруднення мастильним матеріалом, які не мають харчової допуск великий, так як високий робочий тиск може стати причиною витоку на дуже великі відстані.

Foodmax® Basic Біле парафиновое (вазелінове) масло для харчової промисловості. Застосовується для цілей загальної мастила в тих промислових операціях, в яких можливий контакт з продуктами харчування (як людини, так і тварин). Для правильної роботи виберіть відповідну в'язкість продукту. Забезпечує чудові результати в якості універсального мастильного речовини в текстильній, трикотажній, харчової, олов'яної промисловості, особливо там, де необхідний високий рівень чистоти.

Foodmax® AW Серія масел для харчової промисловості на синтетичній основі і пакету присадок останнього покоління. Масло абсолютно не токсичне. Використовується там, де можливий випадковий контакт з їжею або продуктами харчування. FoodmaxAW 22 - більш сучасна альтернатива традиційним мильним емульсій для змащування конвеєрних стрічок при виробництві напоїв. Для низькотемпературного застосування рекомендується серія гідравлічних масел Foodmax AW PAO, що володіють дуже низькою температурою застигання.

Foodmax® AW PAO Серія масел для харчової промисловості на основі спеціально відібраних синтетичних поліальфаолефінів (ПАТ) і пакету присадок останнього покоління. Масло абсолютно не токсичне. Використовується там, де можливий випадковий контакт з їжею або продуктами харчування. Завдяки чудовим експлуатаційним характеристикам і безпеки ретельно підібраних присадок Foodmax AW PAO може бути використаний в самих різних областях виробництва і переробки продуктів харчування.

Foodmax® FRF Синтетичне гідравлічне масло для харчової промисловості, що володіє стійкістю до займання. Масло стійко до займання і має відмінні змащувальні здатності. На відміну від розробок на водногліколівой основі, Foodmax FRF, легкий в експлуатації, має тривалий інтервал заміни і забезпечує чудовий захист насосів. Не потрібно ніяких спеціальних процедур при переході зі стандартного мінерального масла на гідравлічну рідину Foodmax FRF, і, на відміну від водногліколіевих рідин, не потрібно проведення деаерації насоса. Виняткова окислювальна стабільність, стійкість до корозії і протизносні властивості Foodmax FRF роблять його незамінним в умовах, де застосування інших вогнестійких мастильних матеріалів обмежена.

Редукторні масла для харчової промисловості

Редуктори є на будь-якому підприємстві харчової промисловості та можуть бути розміщені в різних частинах технологічного процесу. В основному це відносно невеликі механізми, які можуть працювати як при низьких, так і високих робочих температурах. Залежно від умов експлуатації та типу редуктора необхідно застосовувати масла з серії Foodmax Gear, Gear PAO або Gear PAG.

Foodmax® Gear Серія харчових масел для редукторів, підшипників і трансмісій. Створена на основі застосування комбінації останньої технології у виробництві базових масел і спеціальних присадок, що виражається в дуже високих експлуатаційних властивостях масла. Всі компоненти масла є нетоксичними і безпечними для випадкового контакту з їжею. Масла серії Foodmax Gear також можуть бути використані в якості мастила для ланцюга без адгезійного ефекту.

Foodmax® Gear PAO Серія повністю синтетичних редукторних масел на основі поліальфаолефінів (ПАТ) для обладнання харчової промисловості. Розроблено для змащення конвеєрних і приводних ланцюгів, редукторів і трансмісій. Foodmax Gear PAO 680-1000 містить спеціальні присадки, що збільшують інтервали пересмазкі. Ці масла можуть також використовуватися в якості мастила для ланцюга. Масла серії Foodmax Gear PAO спеціально розроблені для низькотемпературного застосування.

Foodmax® Gear PAG Повністю синтетичне редукторне масло на основі поліалкіленгліколю (ПАГ), безпечне при випадковому контакті з харчовими продуктами. Забезпечує чудові експлуатаційні та протизносні властивості, високу окислювальну стабільність і низьку температуру застигання. Масло повністю нейтрально до металів, в тому числі алюмінієвим і мідних сплавів. Володіє стійкістю до механічного зсуву, показує високу стійкість до старіння і має відмінні в'язкісно-температурні характеристики. Використовується для високонавантаженого застосування. Масла серії Foodmax Gear PAG не сумісні з іншими типами синтетичних рідин і мінеральними маслами.

Компресорні й вакуумні масла для харчової промисловості

Повітряні компресори і вакуумні насоси є необхідними компонентами харчового обладнання. Чистота обладнання, термостійкість і термін служби масла в значній мірі впливає на надійність компресорів і вакуумних насосів.

Foodmax® Air Повністю синтетична рідина зі спеціальним пакетом присадок. Завдяки чудовим експлуатаційним характеристикам використовується у всіх типах компресорів і вакуумних насосів. Завдяки високій стійкості до окислення забезпечує тривалий термін служби навіть при високих робочих температурах. Foodmax Air 32 може застосовуватися в якості пневматичного масла.

Foodmax® Air PAO нетоксичних, повністю синтетичне масло, розроблене для застосування у всіх видах компресорних установок харчових підприємств, підприємств з виробництва напоїв, а також у фармацевтичній промисловості.

Ланцюгові і конвеєрні масла для харчової промисловості

На харчових підприємствах дуже часто присутній конвеєрне обладнання для транспортування продуктів, що використовує ланцюгові механізми. Такі ланцюга часто піддаються впливу води, миючих засобів і різкого коливання температури. Тому вкрай важливим є правильний підбір мастильного матеріалу.

Foodmax® Chain Повністю синтетичне масло для харчової промисловості. Особливо рекомендується для змащування привідних ланцюгів, конвеєрних ланцюгів, редукторів і установок зниження швидкості. Містить спеціальний пакет присадок, які зменшують частоту змащення. У складі продукту відсутні мінеральні масла. Foodmax Chain може застосовуватися там, де можливий випадковий контакт з продуктами або сировиною.

Foodmax® Chain LT Розроблено на основі суміші синтетичних вуглеводнів і спеціальних інгібіторів окислення для забезпечення тривалої мастильної плівки, що працює в широкому температурному діапазоні. Продукт використовується для змащення конвеєрних ланцюгів і підшипників, тривало працюють при низьких температурах, аж до -40 ° C на низькошвидкісних ланцюгах. Foodmax® Chain LT підходить і для спіральних морозильних камер.

Foodmax® Chain HT-X Проводиться на основі биоразлагаемого високополярние базового масла і пакету присадок, що забезпечують антиокислювальні властивості і міцну масляну плівку навіть при найвищих температурах. Завдяки полярним молекулам забезпечується висока адгезія (прилипання) масла до поверхні і стійкість до дії температур, а висока в'язкість базового масла гарантує повне розділення рухомих металевих частин. Робоча температура Foodmax® Chain HT-X може перевищувати 250 ° C, тому це масло ідеально підходить для застосування в печах пекарень. Дозволяє знизити знос ланцюгів. Має чудові протизносні властивості і стійкістю до високих температур, а також відмінними властивостями випаровування.

Foodmax® Mammut Oil 25 Безпечний для їжі продукт, спеціально розроблений для розчинення цукру з ланцюгів, що направляють і форм. Спеціально розроблений для ринку кондитерських виробів.

Мастила для харчової промисловості

Використання мастил на виробництві продуктів харчування - це нескінченний процес. Умови роботи мастил досить різноманітні - це і вологе середовище, і контакт з хімічними речовинами, і різкі коливання температури. Тому правильний підбір мастила має велике значення. Останнє покоління мастил Matrix серії Foodmax виготовлено на основі сульфоната кальцію. За своїми характеристиками вони перевершують самі високотехнологічні промислові мастильні матеріали.

Foodmax® Grease ALU-M Foodmax® Grease ALU-M - найпоширеніша серія мастил на основі комплексного алюмінієвого загустителя для харчової промисловості. Мастило розроблена на основі комплексного мильного загустителя, білого медичного масла, пакета присадок і спеціальних твердих мастильних компонентів. Мастило забезпечує чудові змащувальні властивості і високу стійкість до дії води. Відмінно себе показує при спільній дії високих навантажень і дії води. Foodmax® Grease ALU-M має різні сфери застосування, такі як підшипники, що працюють в діапазоні робочих температур від -35 до 150? C. Фактор швидкості становить близько 5 x 105. Відмінно працює в присутності води і високих навантажень. Завдяки цьому мастило може використовуватися для ланцюгів, що працюють в умовах дуже високої вологості, наприклад, в конвеєрних ланцюгах в харчовій промисловості (пакування, бойні та ін).

Foodmax® Grease ASP 2 Foodmax® Grease ASP 2 - мастило на основі синтетичного базового масла, комплексного алюмінієвого мильного загустителя, пакета спеціальних присадок і твердих мастильних речовин. Підходить для більшості застосувань в харчовій промисловості. Мастило володіє чудовими змащувальні характеристиками, має високу стійкість до води і високих навантажень. Завдяки цьому мастило може використовуватися для ланцюгів, що працюють в умовах дуже високої вологості, наприклад, в конвеєрних ланцюгах в харчовій промисловості Foodmax Grease ASP 2 витримує більш високі температури і навантаження в порівнянні з Foodmax Grease ALU M.

Foodmax® Grease CAS M2 Foodmax® Grease CAS M2 - представник мастил останнього покоління на основі складного модифікованого сульфоната кальцію. Ця технологія грунтується на найвищому механічної стабільності, високої температури каплепадения, високою здатності навантаження, зменшення зносу, чудовою стійкості до води і корозії. Мастила, виготовлені за цією технологією не тільки не поступаються, але і значно перевершують інші преміальні високотемпературні мастила на основі комплексного літієвого або алюмінієвого загустителя.

Foodmax® Grease CAS S LS Foodmax® Grease CAS S LS- представник мастил останнього покоління на основі складного модифікованого сульфоната кальцію. Ця технологія грунтується на найвищому механічної стабільності, високої температури каплепадения, високою здатності навантаження, зменшення зносу, чудовою стійкості до води і корозії. Мастила, виготовлені за цією технологією не тільки не поступаються, але і значно перевершують інші преміальні високотемпературні мастила на основі полісечовини, комплексного літієвого або алюмінієвого загустителя. Розроблено для інтернету низької застосування. Мастило консистенції NLGI 1 спеціально розроблена для забезпечення прокачуваності через ЦСС.

Foodmax® Grease CAS S2 HS Foodmax® Grease CAS S2 HS - представник мастил останнього покоління на основі складного модифікованого сульфоната кальцію і синтетичного (ПАТ) базового масла. Ця технологія грунтується на найвищому механічної стабільності, високої температури каплепадения, високою здатності навантаження, зменшення зносу, чудовою стійкості до води і корозії. Мастила, виготовлені за цією технологією не тільки не поступаються, але і значно перевершують інші преміальні високотемпературні мастила на основі полісечовини, комплексного літієвого або алюмінієвого загустителя. Розроблено для високошвидкісного застосування.

Foodmax® Grease Clear Foodmax® Grease Clear - харчова мастило, підходить для широкого спектру застосувань, в тому числі для змащування підшипників ковзання і роликових підшипників, наприклад при виробництві пляшок і консервних банок, або на інших Харчопереробна заводах. Foodmax® Grease Clear відмінно підходить для змащення пластикових деталей і кілець ущільнювачів. Це гелеобразная мастило складається з неплавких і нетоксичних компонентів. Мастило забезпечує відмінні протизносні властивості завдяки додаванню ПТФЕ.

Foodmax® Grease LT Foodmax® Grease LT - харчова мастило, спеціально розроблена для застосувань, де потрібні низькі робочі температури. Foodmax Grease LT призначений для змазування підшипників, а також для інших застосувань в холодильних і морозильних камерах на заводах. Використовується також для змазування «холодного обладнання», такого як кондиціонери та холодильники.

Foodmax® Grease TF-S Foodmax® Grease TF-S- високоефективна мастило останнього покоління на базі синтетичного масла, ретельно підібраних спеціальних присадок і додаванням дрібнодисперсного тефлону (PTFE). Додавання тефлону як твердого мастильного речовини зменшує коефіцієнт тертя і забезпечує надійне змащування практично у всіх робочих умовах. Забезпечує чудову сумісність з еластомерами і пластиками.

Foodmax® Grease Fluor HT Foodmax® Grease Fluor HT- негорюча біле мастило, розроблена на основі синтетичного перфторполіалкілефірного масла, мікроскопічного тефлону (PTFE) в якості згущувача та антикорозійного присадки. Мастило повністю фізично і хімічно інертна в присутності всіх типів агресивних рідин і газів, термічно стійка і стабільна в присутності іонізуючого випромінювання. Foodmax Grease Fluor HT-2 підходить для змащення всіх типів підшипників, підшипників ковзання і вузлів, схильних до дії високих температур або агресивних середовищ. Мастило використовується в печах скляної, пластмасової, ядерної промисловості, виробництві гофрованого картону і ін. Всі матеріали, використані при виготовленні мастила схвалені управлінням з контролю за продуктами і ліками США (FDA).

Foodmax® Grease SI Силіконова змазка для кранів і вентилів з дуже високу адгезію (прилипання) і ущільнювальної здатністю. Володіє тривалим терміном служби, що не розчиняється під дією води, знижуючи знос устаткування.

Foodmax® Grease Inor 3-H Foodmax® Grease Inor 3-H - нетоксична мастило, спеціально розроблена для прямого контакту з продуктами харчування. Призначена для роботи в широкому діапазоні температур, виготовляється з додаванням протизношувальної та інших присадок. Foodmax® Grease Inor 3-H підходить для всіх підшипників ковзання, антифрикційних підшипників, а також напрямних ковзання.

Foodmax® Grease HD 2 Foodmax® Grease HD 2 - комплексна алюмінієва мастило для високих навантажень, розроблена для універсального застосування всюди, де потрібна олива з харчовим допуском. Foodmax® Grease HD 2 проводиться на основі високов'язкого базового масла, комплексного алюмінієвого загустителя і пакету присадок останнього покоління.

Foodmax® Assembly Paste Біла нетоксична паста з вмістом спеціальних присадок і додаванням тефлону (PTFE). Використовується в якості мастильної складальної пасти для змащування фланців, поверхонь ковзання і невеликих відкритих пластикових або металевих шестерень, а також в якості протівозадірной компонента для різьбових з'єднань. Паста розроблена для запобігання руйнуванню при старті роботи і для захисту від передчасного зносу в період обкатки. Паста наноситься тонким шаром за допомогою пензлика або тканиною без ворсу. Через високий вміст твердого мастильного компонента паста не може бути використана для змащування антифрикційних підшипників.

Спеціальні харчові мастильні матеріали

Ряд мастильних матеріалів і рідин, які необхідні для належного функціонування обладнання в харчовій промисловості. Масла-темплоносітелі одні з них, найчастіше на підприємстві масла саме цієї групи є причиною забруднення виробничих приміщень, оскільки витік не виявляється протягом тривалого часу. Також в розділ включені продукти загального призначення, такі як Foodmax® Silicon, Foodmax® DDO і Foodmax® Clean.

Foodmax® Anti Rust 9 Foodmax® Anti Rust 9 - антикорозійний мастильний матеріал на основі високоякісного медичного базового масла, який утворює на поверхні тонку масляну плівку і забезпечує довгостроковий захист чорних і кольорових металів.

Foodmax® CLE Foodmax® CLE - високоякісна мастило для вирішення проблем в консервної промисловості. Розроблено для змащування головних турелей, підшипників, ланцюгів і зубчастих коліс. Foodmax®CLE забезпечує контроль в'язкості в присутності води і відмінну несучу здатність, містить інгібітор корозії для захисту компонентів закачування. Він працює як емульгатор, щоб усунути вільну воду в тих місцях, де може статися забруднення олії з водою, соком і цукром.

Foodmax® Clean Foodmax® Clean розроблений на основі цитрусового масла, яке нетоксично, не має лужного середовища, є біорозкладаним засобом і може безпечно використовуватися з мінімальним захистом обладнання завдяки тому, що це природний очисник. Цей продукт біорозкладаний і відповідає стандарту InS C1.

Foodmax® CP Foodmax® CP - харчова синтетична мастильно-охолоджуюча рідина для змащування гофровалов і ріжучих систем у виробництві гофрованої і паперової продукції, а також на підприємствах з переробки картонної упаковки. Продукт піддається біологічному розкладанню. Foodmax® CP рекомендується для змащування фрез, дискових ріжучих систем, а також для захисту і очищення гофровалов.

Foodmax® DDO Foodmax® DDO проводиться на основі високоочищеного рослинного базового масла і пакету спеціальних присадок для забезпечення безпроблемної роботи тістоділительні машини і випікання хліба. Поставляється у вигляді спрею або рідини.

Foodmax® Freeze Foodmax® Freeze ингибированная пропілен гликолевая рідина для використання в HVAC системах (опалення, вентиляція, кондиціонування повітря), промислових системах теплообміну, в системах охолодження та заморозки для харчової промисловості. Foodmax Freeze зазвичай використовується для систем вторинного охолодження на бойнях і пивоварних заводах.

Foodmax® Silicon Foodmax® Silicon - спеціальні рідини для використання в тих випадках, коли зустрічаються високі температури, присутність води і забруднень. Може використовуватися в якості масла-теплоносія в циркуляційних системах і гарячих ваннах і теплообмінниках.

Foodmax® HTF Foodmax® HTF - серія синтетичних масел, використовуваних в теплообмінних апаратах харчової промисловості. Вони мають дуже високою термічною і окислювальному стабільністю і посилені пакетом спеціальних присадок, які в кілька разів збільшують термін служби масла в порівнянні з іншими звичайними або синтетичними масламітеплоносітелямі для харчової промисловості. Забезпечують неперевершені експлуатаційні характеристики в великому числі застосувань. Застосовується при середній об'ємної температури масла до 328 ° C.

Foodmax® 1001 HE-2 Foodmax® 1001 HE-2 - малов'язка бистроіспаряющаяся рідина, розроблена для операцій штампування і формоутворення всіх типів металів, в тому числі алюмінію. Містить спеціальні полярні компоненти. Основна перевага даного продукту полягає в тому, що деталі не потребують очищення і знежирення після використання даної рідини через дуже малу кількість залишку. Наприклад продукт може застосовуватися для штампування банок для напоїв і виробництва алюмінієвих ковпачків.

Foodmax® Spray Аерозолі прості і зручні в застосуванні, дозволяють використовувати мастильний матеріал для змащення механізмів дозовано в необхідної концентрації.

Foodmax® DDO Spray Foodmax® DDO проводиться на основі рослинної олії високого ступеня очищення і спеціальних присадок. Це гарантує безперебійну роботу обладнання тістоділительні машин, для яких, головним чином, і призначена ця мастило.

Foodmax® DWF Spray Foodmax® DWF Spray - харчова багатоцільова проникаюча мастило-спрей, яка має властивість чудово витісняти вологу в місці її застосування. Це мастило нетоксична і ідеально підходить для використання в ланцюгових легконавантажених механізмах, підшипниках і напрямних на підприємствах харчової промисловості. Чи не завдає шкоди навколишньому середовищу. Робоча температура від -30 ° C до 145 ° C.

Foodmax® Easy Spray Foodmax® Easy Spray - універсальний мастильний матеріал для використання в обладнанні по переробці продуктів, де можливий випадковий контакт з їжею. Застосовується там, де спостерігаються середні навантаження. Foodmax® Easy Spray підходить для цілей загальної змащення ланцюгів, підшипників і напрямних з невеликими навантаженнями, шарнірів, а також в якості очищає і консерваційного матеріалу для нержавіючої сталі. Також може використовуватися як розділовий агент для форм в харчовій промисловості.

Foodmax® Grease Spray Foodmax® Grease Spray - високоефективна харчова мастило-аерозоль на основі білого масла. Має хорошу адгезію і стійкістю до дії води і пари. Підходить для використання у відкритих передачах, редукторах, напрямних, конве- йеров, підшипників і т.д. Також може викорис зоваться як складальної пасти. Темпі- ратурний діапазон застосування від -40 до +180? C. Відповідає стандарту NSF-H1 і InS для тих процесів обробки, коли можливий випадковий контакт з продуктами харчування. Утворює після розпилення шар мастила.

Foodmax® Multi Spray Foodmax® Multi Spray - біла мастило-аерозоль з дуже високою адгезією, спеціально розроблена для харчової про- мисловості. Спрей містить безпечну для їжі синтетичну рідина і 4% твердого мастильного речовини - політетрафторетилен (ПТФЕ), часто званим тефлоном. Використовується для змащування ланцюгів, конвеєрів, що направляють, з'єднань, форм, невеликих підшипників і ін. В тих випадках, коли необхідний високоякісний мастильний матеріал, безпечний для їжі. Також підходить для текстильної, паперової, пластикової, тютюнової промисловості, поліграфії, підйомниках, елеваторах та ін. Також має чудові характеристики для застосування в мастилі ланцюгів мотоциклів і високошвидкісних трансмісійних ланцюгів картів. Температурний діапазон при- трансформаційних змін - від -35 до +150? C. Після розпилення залишає прозорий масляний шар.

Foodmax® Clean E Spray Foodmax® Clean E Spray - потужний обезжириватель для електричних контактів. Особливо добре підходить для безпечної і ефективної очистки електронних компонентів. Швидко випаровується. Foodmax® Clean E Spray швидко висихає, не залишаючи залишків і сумісний з більшістю пластмас і еластомерів. Foodmax® Clean E Spray зареєстрований NSF-K2.

Foodmax® Clean S Spray Foodmax® Clean S Spray - харчової очищувач і розчинник високої продуктивності для видалення масла, жиру та інших забруднень. Очищувач швидко висихає, не залишаючи ніяких залишків і має обмежені дезінфікуючі властивості. Foodmax® Clean S Spray схвалений NSF-K1.

Foodmax® Clean Spray Foodmax® Clean - біорозкладаний очищувач і обезжириватель для харчової промисловості. Склад продукту нетоксичний, спеціально розроблений для ефективного очищення обладнання від залишків олії / мастила. Виготовлений на основі натурального цитрусового масла, яке є нетоксичним, неедкім, біорозкладаним продуктом і може безпечно використовуватися для обладнання з мінімальним захистом.

Foodmax® Silicon Spray Foodmax® Silicon Spray - мастило на основі силіконового масла з високими антиадгезійнми і змащувальними властивостями. Володіє стійкістю до високих температур. Безпечно при випадковому контакті з харчовими продуктами (допуск H1). Чудовий мастильний матеріал для транспортних ліній при упаковці, а також для нізконагруженних застосувань. Також підходить для будь-якого типу обладнання, що вимагає застосування продукту з малою адгезією, для поділу форм всіх типів пластиків і гуми, а також полірувальників поверхонь.

Мастильні матеріали для холодильного обладнання

При виробництві продуктів харчування часто використовуються процеси охолодження і заморозки готової продукції та сировини. Отже, на більшості підприємств харчової промисловості є ті чи інші види холодильного обладнання. Matrix Specialty Lubricants пропонує широку асортиментну лінійку, в яку входять високоякісні холодильні мастильні матеріали на основі POE і PAG, а також спеціальні мастильні матеріали для аміачних холодильних установок.

Підбір та професійні консультації - безкоштовно! Телефонуйте вже:
+38 (067) 427-18-95 +38 (050) 748-30-18 + 38 (0536) 74-30-89

Заголовок Чому обирають нас?

РЕАЛЬНА ВИГОДА
РЕАЛЬНА ВИГОДА

Ми допомагаємо заробляти гроші. Наші клієнти економлять ~ 35% на мастильних матеріалах та супутніх послугах. Якісний продукт, вчасні поставки та чесна ціна — це лише вершина айсбергу

Експертиза
Експертиза

Наша спеціалізація та досвід дозволяють не лише підібрати оптимальний продукт, а й збільшити міжсервісні інтервали (завдяки аналізу відпрацьованих олив у сертифікованій лабораторії Лондона)

ПОРЯДНІСТЬ
ПОРЯДНІСТЬ

В житті може статися що завгодно, втім у договорах всього не передбачиш. Секретний інгредієнт Екогруп Україна — ставлення до клієнта як до партнера. Звертайтесь і переконайтесь!

Заголовок Вас може зацікавити

ЗаголовокЩо саме вам потрібно?

Напишіть, що шукаєте і ми радо надамо відповідь
(консультація безкоштовна і ні до чого вас не зобов’язує)