Рідини для вакуумних насосів

Пропонуємо купити Рідини для вакуумних насосів по чесній ціні з доставкою по Україні

 • Офіційно представляємо мастильні матеріали Matrix і гарантуємо вчасні поставки, якість та оригінальність продукції.
 • Надаємо повний комплект документів і сертифікатів. За потреби — беремо участь в тендерах.
 • 15 років нашої спеціалізації дозволяють оптимально підібрати вам Рідини для вакуумних насосів згідно допусків вашого обладнання і збільшити рентабельність вашого бізнесу.

Підбір та професійні консультації безкоштовно! Телефонуйте вже:
+38 (067) 427-18-95   +38 (050) 748-30-18   +38 (0536) 74-30-89

Сьогодні вакуумне масло застосовують для різних типів насосів, забезпечуючи їх ефективну та довгострокову експлуатацію. Масло у вакуумному насосі змащує деталі, які труться між собою, усуває зазори та запобігає перегріванню установки. Від якості і складу мастила, що використовується, а також від своєчасності її заміни, багато в чому залежать можливості паромасляних і дифузійних насосів.

Вакуумне масло для вакуумного насоса, що працює на вулиці або в неопалюваному приміщенні, підбирають відповідно до теплого або холодного сезону, а також залежно від погодних умов.

Характеристики та переваги виробничих мастил

Промислові мастила виготовляють з рафінатів мінеральних масел та нафти, що забезпечує їх високі та довгострокові змащувальні властивості. Варто пам'ятати, що мастило в насосі необхідно замінювати через кожні сорок годин роботи.

Масла високої якості, серед яких і мастильні матеріали Matrix, мають такі переваги:

 • практично не окислюються і не схильні до розкладання, що визначає їх стійкість до хлоридних та фторидних сумішей, кисню;
 • забезпечують найнижчий тиск пари при роботі насоса, а значить і граничний залишковий тиск;
 • залишаються стабільно в'язкими за різних температур;
 • практично не піняться, не містять токсичних речовин, захищають деталі від корозії;
 • відрізняються стійкістю до високих та низьких температур.

Крім того, якісні мастила мають стійкість до старіння, справно виконуючи свої функції протягом усього експлуатаційного періоду.

Мінеральні

Мінеральна олія відрізняється бюджетною ціною і вважається менш якісною порівняно з іншими видами промислових мастил. Як правило, його частіше використовують у агрегатах з невеликою продуктивністю.

Однак варто врахувати, що багато сучасних виробників виготовляють з мінеральних компонентів мастила, які за якістю не поступаються напівсинтетичним, але коштують набагато дешевше. Чим якісніші нафтопродукти використовуються у виробництві, тим кращі змащувальні властивості набуває олії. Крім того, важливу роль відіграють присадки, покликані пом'якшити та зменшити окиснення.

Напівсинтетичні

Напівсинтетичні мастильні матеріали виготовляються з мінеральних та синтетичних компонентів. Цю категорію масел відрізняє триваліша експлуатація. Якщо в насосі з'являється конденсат, для його мастила застосовують рідину з антиокислювальними властивостями, що дозволяє уникнути корозії та підвищити зносостійкість.

Синтетичні

Цей вид вакуумних масел застосовують для мастила сучасного дорогого обладнання. Синтетичне має найкращі змащувальні властивості і дозволяє рідше проводити техобслуговування із заміною мастила. Масло виготовляють із синтетичних вуглеводів та необхідних присадок, які можуть відрізнятися залежно від марки та виробника. Синтетичні мастила забезпечують безперервну роботу та ефективний захист обладнання.

Особливості вибору рідини для вакуумного насосу

Перед тим, як вакуумне масло купити, потрібно звертати увагу на його основні характеристики. Насамперед, мастило має мати відповідну в'язкість, щоб забезпечити рівномірне покриття механізмів. Найкращі варіанти характеризуються великою хімічною стабільністю та стійкістю при відкачуванні кислотних пар.

Велике значення має правильна та своєчасна заміна олії. Її виробляють через кожні сорок годин роботи насоса, а також після консервації сезонного обладнання. Схема заміни включає такі етапи:

 • відключення насоса від живлення;
 • відкриття кришки, призначеної для заливання мастила;
 • відкриття гвинта зливу старої олії, щоб видалити його залишки;
 • закриття гвинта зливу, заливання нової рідини, щільне закриття кришки.

Де придбати олію для вакуумних насосів?

У нашому інтернет магазині Ecogroup можна придбати якісні мастильні матеріали від найкращих сучасних виробників, у тому числі компресорна мастило. Суміші сертифіковані та відповідають усім необхідним стандартам. Доставка товарів здійснюється у всі населені пункти України.

Заголовок Чому обирають нас?

РЕАЛЬНА ВИГОДА
РЕАЛЬНА ВИГОДА

Ми допомагаємо заробляти гроші. Наші клієнти економлять ~ 35% на мастильних матеріалах та супутніх послугах. Якісний продукт, вчасні поставки та чесна ціна — це лише вершина айсбергу

Експертиза
Експертиза

Наша спеціалізація та досвід дозволяють не лише підібрати оптимальний продукт, а й збільшити міжсервісні інтервали (завдяки аналізу відпрацьованих олив у сертифікованій лабораторії Лондона)

ПОРЯДНІСТЬ
ПОРЯДНІСТЬ

В житті може статися що завгодно, втім у договорах всього не передбачиш. Секретний інгредієнт Екогруп Україна — ставлення до клієнта як до партнера. Звертайтесь і переконайтесь!

Заголовок Вас може зацікавити

ЗаголовокЩо саме вам потрібно?

Напишіть, що шукаєте і ми радо надамо відповідь
(консультація безкоштовна і ні до чого вас не зобов’язує)