Рідини для повітряних компрессорів

Пропонуємо купити Рідини для повітряних компрессорів по чесній ціні з доставкою по Україні

 • Офіційно представляємо мастильні матеріали Matrix і гарантуємо вчасні поставки, якість та оригінальність продукції.
 • Надаємо повний комплект документів і сертифікатів. За потреби — беремо участь в тендерах.
 • 15 років нашої спеціалізації дозволяють оптимально підібрати вам Рідини для повітряних компрессорів згідно допусків вашого обладнання і збільшити рентабельність вашого бізнесу.

Підбір та професійні консультації безкоштовно! Телефонуйте вже:
+38 (067) 427-18-95   +38 (050) 748-30-18   +38 (0536) 74-30-89

Не кожен знає, якому маслу віддати перевагу для повітряного компресора. Під повітряним компресором мається на увазі повний антипод двигуна внутрішнього згоряння. Ми говоримо про поршневу конструкцію, де для роботи мембранних компресорів характерний зовсім інший принцип.

Всі види механічних агрегатів потребують мастильних матеріалів Matrix, інакше техніка просто вичерпає свій ресурс. Щоб спростити аналіз, зробимо порівняння компресора зі звичайним ДВЗ.

Для поршневого двигуна характерний наступний принцип роботи: у циліндрі згорає повітряна суміш, що сприяє утворенню тиску. В результаті здійснюється рух поршнів - передача моменту, що крутить, на вал за допомогою коленвала.

Ряд переваги рідини для повітряних компресорів Матрікс

Масло для повітряних компресорів, купити яке можна за вигідною ціною в інтернет-магазині Ecogroup представлене сучасними матеріалами, що мають мінімальний коефіцієнт тертя.

Не знаючи всі особливості, може здатися, що робота поршнів в компресорі може здійснюватися без використання масляної рідини. Наприклад, для автомобільних компресорів поршневого типу не характерне використання окремого мастила. Але, незважаючи на це, є значні відмінності, які стосуються обсягу повітря, що перекачується. Коли стискаються гази, відбувається виділення великої кількості тепла. Результатом вищого тиску в ресивері виступає сильне нагрівання. Саме тому у комплектації циліндрів компресорів передбачені ребра повітряного охолодження.

 1. Для олії характерна хороша теплопровідність, що сприяє відводу тепла.
 2. Незважаючи на низький показник тертя поршневої групи, все одно відбувається нагрівання. Якщо компресор не змащувати, це може призвести до розплавлення металу та пошкодження геометрії компресора.
 3. Під поршневою групою маються на увазі не тільки поршні та циліндри, але також і множинні деталі у вигляді шатунів, коленвала та в деяких моментах редуктора. Усі елементи необхідно змащувати класичним способом. Промислові мастила від надійних виробників можна замовити у магазині Ecogroup.

За якими критеріями вибрати хорошу компресорну олію

При виборі мастил необхідно звернути увагу на важливий параметр у вигляді випаровуваності. Вимірювання цього критерію здійснюється в процесі нагрівання рідини до робочої температури, яка досягається через 10-15 хвилин функціонування техніки.

 1. Компанії, що випускають компресорну олію, мають керуватися компромісом. Необхідно отримання мінімальної в'язкості, проте важливо враховувати, що занадто рідкий склад має здатність випаровуватися. З цієї причини до складу масел додають компоненти у вигляді в'яжучих присадок.
 2. До ще одного параметра можна віднести низький коефіцієнт окиснення. Якщо здійснюється тривале навантаження, результатом може стати масло, що підгоріло. При попаданні нагару і кіптяви на поверхні циліндрів результатом виступають подряпини та задираки на стінках.
 3. Показник зносостійкості визначає можливість збереження заданих характеристик досі заміни масляної рідини.
 4. Якщо було короткочасне нагрівання до критичних температур, базові характеристики повинні повернутися у вихідні положення.
 5. Обов'язковою умовою є додавання присадок, які запобігають піноутворенню.

Масло для повітряних компресорів, ціна на яке найнижча в інтернет-магазині Ecogroup можна купити з доставкою по Україні.

Заголовок Чому обирають нас?

РЕАЛЬНА ВИГОДА
РЕАЛЬНА ВИГОДА

Ми допомагаємо заробляти гроші. Наші клієнти економлять ~ 35% на мастильних матеріалах та супутніх послугах. Якісний продукт, вчасні поставки та чесна ціна — це лише вершина айсбергу

Експертиза
Експертиза

Наша спеціалізація та досвід дозволяють не лише підібрати оптимальний продукт, а й збільшити міжсервісні інтервали (завдяки аналізу відпрацьованих олив у сертифікованій лабораторії Лондона)

ПОРЯДНІСТЬ
ПОРЯДНІСТЬ

В житті може статися що завгодно, втім у договорах всього не передбачиш. Секретний інгредієнт Екогруп Україна — ставлення до клієнта як до партнера. Звертайтесь і переконайтесь!

Заголовок Вас може зацікавити

ЗаголовокЩо саме вам потрібно?

Напишіть, що шукаєте і ми радо надамо відповідь
(консультація безкоштовна і ні до чого вас не зобов’язує)