Промислові мастильні матеріали в аерозолі

Промислові мастильні матеріали Matrix в аерозолі

Нормальна експлуатація машин і механізмів досягається їх періодичним технічним обслуговуванням згідно з нормами, встановленими виробником. При цьому всі виробники обладнання однозначно ставлять акцент на особливій увазі за станом пар, що труться і об'єктів обертанням. Постійне навантаження, якій піддаються ці елементи, робить ризик поломки особливо високим. Мастильні матеріали в аерозолі є одним з найбільш універсальних засобів, які дозволяють забезпечувати тривалу безремонтний експлуатацію техніки. Варто вказати, що на відміну від звичайних твердих засобів для зменшення тертя продукти даної категорії максимально прості і зручні в застосуванні.

Технологічно розмістити мастильний матеріал в балончику під тиском не складно. Однак деякі компанії, що спеціалізуються на промисловій хімії, навчилися при цьому максимально зберігати експлуатаційних характеристики своїх продуктів. Мастильні матеріали Matrix, що наносяться способом напилення, так само ефективні і довговічні, як і ті, які використовуються в звичайному порядку. У лабораторіях виробника створюються по-справжньому інноваційні мастила з мультінаправленной можливістю застосування. Мастило в балоні дозволяє вирішувати широкий спектр завдань.

Переваги аерозольної мастила Matrix

Більш висока вартість, якою володіють мастильні матеріали Matrix в аерозолі, повністю компенсується їх позитивними властивостями. До основних переваг речовин даного типу відносяться:

 • повна герметичність упаковки;
 • простота зберігання;
 • тривалий термін придатності;
 • широкий спектр об'єктів для застосування;
 • виняткову зручність нанесення;
 • економічне витрачання;
 • доступні ціни;
 • здатність безконтактного покриття об'єкта;
 • чудова проникаюча здатність;
 • усунення корозії на початковій стадії;
 • можливість переробки упаковки.

Для виготовлення корпусу аерозольних балончиків використовують алюміній або легкі бляшані сплави. Їх вартість відносно невисока, а експлуатаційні характеристики як не можна краще підходять для продукції даного типу. Спеціальна обробка робить корпусу балончиків мастила матрік в аерозолі стійкими до корозії. Вони не бояться підвищеної вологості або запиленості. Великий термін придатності дозволяє замовити відразу велику партію товару, такий підхід особливо актуальний під час аукціонних пропозицій. Для нанесення даного виду мастила не потрібні додаткові пристрої або пристосування, таких як маслянки їх спеціальні шприци. Ця обставина знижує ціну на застосування мастильних матеріалів Matrix в балоні.

Види мастильних матеріалів в аерозольному балончику

Промислові мастильні матеріали в аерозолі підлягають обов'язковій сертифікації. До складу мастил входять речовини, які зменшують тертя шляхом створення спеціальної плівки. За основним компоненту таких продуктів відбувається їх класифікація. В інтернет-магазині «ЕкоГруп» промислові мастила для зручності їх вибору діляться на такі категорії:

 • алюмінієві;
 • барієві;
 • кальцієві;
 • кальцій-сульфатні;
 • літієві;
 • літієво-кальцієві.

Головним технологічним умовою створення таких промислових речовин є можливість їх перегляду в мелкодисперсную водну структуру, яка буде розпорошуватися через маленьке сопло аерозольного балончика. На Україні доступні до продажу мастила як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва.

Окрему категорію продукції складають харчові мастильні матеріали. Завдяки відсутності в їх складі токсичних і шкідливих речовин вони можуть активно застосовуватися у виробництві, яке передбачає виготовлення продуктів харчування. Купити мастило Матрикс в аерозолі завжди вигідно, оскільки при виготовленні застосовуються компоненти тільки вищої якості.

Як застосовувати мастило Матрикс в аерозольному балончику

Перш ніж купити аерозольний балончик зі змазкою в нашому інтернет-магазині, слід уточнити його призначення і відповідність обраної вами завдання. Отримати професійну консультацію онлайн можна на сайті компанії «ЕкоГруп», при цьому вам будуть запропоновані всі доступні варіанти.

Застосування мастила в аерозолі Матрикс відбувається з дотриманням загальних правил виконання робіт даної категорії. Первинним умовою є ретельне очищення деталі від нанесених раніше речовин, пилу, бруду та інших механічних включень. Для якісної підготовки можна використовувати ганчір'я або спеціальні технічні серветки.

Мастило Matrix в аерозолі нанесена на підготовлену поверхню показує відмінні експлуатаційні якості. Сам процес застосування дуже простий і не вимагає додаткового навчання. Розпилення має відбуватися під постійним візуальним контролем оброблюваної деталі. Мастило в аерозолі наноситься тонким шаром, при цьому якщо немає необхідності можна лише частково натискати головку. Такий підхід дозволить контролювати обсяг нанесеного продукту. Крім того, доставка мастила може відбуватися за допомогою спеціальної трубочки-подовжувача, яка вставляється в сопло.

Заголовок Чому обирають нас?

РЕАЛЬНА ВИГОДА
РЕАЛЬНА ВИГОДА

Ми допомагаємо заробляти гроші. Наші клієнти економлять ~ 35% на мастильних матеріалах та супутніх послугах. Якісний продукт, вчасні поставки та чесна ціна — це лише вершина айсбергу

Експертиза
Експертиза

Наша спеціалізація та досвід дозволяють не лише підібрати оптимальний продукт, а й збільшити міжсервісні інтервали (завдяки аналізу відпрацьованих олив у сертифікованій лабораторії Лондона)

ПОРЯДНІСТЬ
ПОРЯДНІСТЬ

В житті може статися що завгодно, втім у договорах всього не передбачиш. Секретний інгредієнт Екогруп Україна — ставлення до клієнта як до партнера. Звертайтесь і переконайтесь!

Заголовок Вас може зацікавити

ЗаголовокЩо саме вам потрібно?

Напишіть, що шукаєте і ми радо надамо відповідь
(консультація безкоштовна і ні до чого вас не зобов’язує)