Мастильні матеріали для металообробки

Пропонуємо купити Мастильні матеріали для металообробки по чесній ціні з доставкою по Україні

 • Офіційно представляємо мастильні матеріали Matrix і гарантуємо вчасні поставки, якість та оригінальність продукції.
 • Надаємо повний комплект документів і сертифікатів. За потреби — беремо участь в тендерах.
 • 15 років нашої спеціалізації дозволяють оптимально підібрати вам Мастильні матеріали для металообробки згідно допусків вашого обладнання і збільшити рентабельність вашого бізнесу.

Підбір та професійні консультації безкоштовно! Телефонуйте вже:
+38 (067) 427-18-95   +38 (050) 748-30-18   +38 (0536) 74-30-89

Основна функція мастильних матеріалів полягає у зниженні сили тертя. Вони займають місце між поверхнями, що труться, і утворюють міцний молекулярний шар. Активність мастила залежить від кількості в його складі жирних кислот і солей, а достатня в'язкість не дозволяє витікати з місця між поверхнями, що труться.

Навіщо потрібне мастило металургійного обладнання

Ланцюговий привід сьогодні застосовується у багатьох галузях виробництва, зокрема й у металургії. Тому особливого значення набуває питання надто швидкого зношування ланцюгів. Зазвичай це пов'язано із впливами атмосферних явищ та агресивних хімічних сполук.

У процесі експлуатації обладнання з ланцюговим приводом можуть виникати такі проблеми:

 • знос шарнірів призводить до подовження ланцюга та порушення зачеплення із зірочками;
 • знос зубів зірочок;
 • руйнування втулок, роликів, пластин ланок;
 • проворот втулок у пластинах на місцях запресування;
 • швидке зношування деталей під впливом абразивів, агресивних речовин, пилу, великих навантажень.

Без належного обслуговування ланцюг передчасно зношується і потребує заміни. У багатьох випадках замінювати потрібно не лише ланцюг, а й зірочки, що потребує витрат часу та праці.

Вплив швидкості ковзання на тертя

Швидкість ковзання впливає рідинне тертя протилежним чином, ніж сухе. У другому випадку сила тертя зменшується зі збільшенням швидкості ковзання, а в першому - сила тертя зростає за тих самих умов.

Однак при збільшенні швидкості ковзання основна частина матеріалу переходить на поверхню, що змащується. При цьому плівка стає товстішою і тертя зменшується.

Для холодної обробки тиском характерна висока швидкість та значна деформація. У даному випадку мастило для металообробки має бути теплоємним − мати охолодні властивості. Відповідно, для гарячої обробки характерні високі температури і виникає потреба в мастилі невеликої теплопровідності.

Активне мастило металургійної промисловості зменшує тертя за допомогою поділу елементів, що труться, і зменшення опору деформації. Молекули мастильних матеріалів потрапляють у пори та мікротріщини на поверхні, розширюючи поверхневий шар. Останній стає м'якшим і пластичним, що також зменшує тертя.

Сьогодні вже є результати досліджень із застосування гідростатичних та гідродинамічних мастильних матеріалів у випадках рідинного та напіврідинного тертя. Багато досліджень стосувалися процесу волочіння, при якому тертя завдає особливої ​​шкоди, саме ця область потребує першочергового впровадження досліджуваних систем.

Гідростатична система мастила має на увазі надходження мастильних матеріалів на ділянку деформації під тиском з метою забезпечити оптимальне проникнення та покращити ізоляцію. Мінус цього способу в тому, що потрібне складне обладнання.

Гідродинамічна система мастила має на увазі створення високого тиску за допомогою гідродинамічного ефекту. Мастильні матеріали Matrix, які накопичуються на трубі, що рухається, переходять на подовжені вузькі насадки, крізь які виникає високий тиск, який можна порівняти з опором оброблюваної поверхні.

Крім перерахованих властивостей, мастильні матеріали для металообробки повинні відповідати таким вимогам, як легкість нанесення, нейтральна хімічна реакція, безпека для людей, мінімальна кількість залишків і т.д. До переваг мастил відносять малу кількість присадок, незначний вміст токсинів, достатній рівень обтиснення.

Залежно від застосування, мастильні матеріали поділяють на:

 1. Рідкі та пластичні – емульсії, суміші та олії. Відмінні охолодні властивості мають емульсії з води і масляних крапель, що дозволяє використовувати їх при холодній обробці тиском.
 2. Порошкоподібні або стружкоподібні, графіт.
 3. Скло (у вигляді порошку або вати) застосовується у гарячому пресуванні металів. Стикаючись з металевою поверхнею, скло розм'якшується та прилипає, виконуючи роль мастила та створюючи захист від перегріву.

Замовити якісні промислові мастила ви можете у нашому інтернет-магазині Ecogroup в Україні. До ваших послуг широкий асортимент, доступні ціни та швидка доставка.

Заголовок Чому обирають нас?

РЕАЛЬНА ВИГОДА
РЕАЛЬНА ВИГОДА

Ми допомагаємо заробляти гроші. Наші клієнти економлять ~ 35% на мастильних матеріалах та супутніх послугах. Якісний продукт, вчасні поставки та чесна ціна — це лише вершина айсбергу

Експертиза
Експертиза

Наша спеціалізація та досвід дозволяють не лише підібрати оптимальний продукт, а й збільшити міжсервісні інтервали (завдяки аналізу відпрацьованих олив у сертифікованій лабораторії Лондона)

ПОРЯДНІСТЬ
ПОРЯДНІСТЬ

В житті може статися що завгодно, втім у договорах всього не передбачиш. Секретний інгредієнт Екогруп Україна — ставлення до клієнта як до партнера. Звертайтесь і переконайтесь!

Заголовок Вас може зацікавити

ЗаголовокЩо саме вам потрібно?

Напишіть, що шукаєте і ми радо надамо відповідь
(консультація безкоштовна і ні до чого вас не зобов’язує)