Мастила

Сучасні промислові мастила Matrix

Мастила - складний продукт, для виробництва яких потрібна висока спеціалізація робітників і технологічне обладнання. Мастило Matrix відноситься саме до такої продукції. Основними компонентами в складі мастильних матеріалів є базові масла, різні присадки. Їх додають, щоб зменшити тертя, підвищити в'язкість, поліпшити властивості змащування вузлів і деталей. Додавання присадок сприяє підвищенню здатності мастил чинити опір корозії.

Мастильні матеріали Matrix повністю підходять під необхідні характеристики і вимоги. Застосовуються матеріали для змащення, у багатьох вузлах і механізмах. Це можуть бути:

  • гідравлічні і гальмівні системи;
  • компресори;
  • двигуни;
  • системи охолодження;
  • трансмісія і напрямні.

Промислові мастила використовують в різних галузях виробництва. Це металургія, машинобудування, гірничодобувна і авіаційна промисловість. Устаткування в цих галузях працює в різних умовах. Високі характеристики мастила Матрикс, дозволяють їй відмінно справлятися з поставленими завданнями. Її застосування дає можливість механізмам працювати з повною віддачею.

Основні властивості матеріалів для змащення Матрикс

Головне завдання мастильних матеріалів - знизити тертя при роботі механізмів, а також продовжити час їх роботи. При цьому йде зниження споживання електроенергії, яка потрібна механізму для повноцінної роботи. Експлуатація обладнання стає більш ефективною, знос робочих елементів зменшується. Також сучасні мастила повинні виконувати додаткові функції:

  1. Охолоджувати, відводити тепло, що утворюється в результаті сильного тертя.
  2. Володіти антикорозійними властивостями, запобігати появі локальних і місцевих осередків корозії.
  3. Виконувати роль ущільнювачів, необхідних, наприклад, для поршневих кілець.
  4. Володіти високими очисними властивостями. Очищати поверхню від можливих забруднень, запобігати їх появі.

Якщо вам необхідна мастило Matrix в Україні, в компанії «ЕкоГруп» ви знайдете всі необхідні види продукту. Замовити продукцію можна в будь-якому обсязі, ми торгуємо в роздріб і оптовими партіями. Дізнатися ціни на весь асортимент продукції можна у наших менеджерів.

Фізичні та хімічні властивості мастил Матрикс

Мастило Матрикс володіє необхідними властивостями за індексом в'язкості. Тому завжди є можливість підібрати продукт з потрібним значенням. Мастильні можливості матеріалу підвищуються в залежності від індексу в'язкості, чим він вищий, тим вони краще. Також при виборі рекомендується дивитися на можливості спінювання матеріалу. Для якісної мастила цей параметр повинен бути низьким, необхідно щоб повітря швидко віддалявся. Мастильний матеріал повинен забезпечувати хорошу роботу систем гідравліки, запобігати різні пошкодження.

Якщо ви хочете таку продукцію, як мастило Matrix купити, радимо відвідати інтернет-магазині «ЕкоГруп». Це якісний матеріал, що відрізняється стійкістю до окислення. Мастило термічно стабільна, що говорить про її тривалому часу роботи і зберіганні. Мастильний матеріал повністю нешкідливий, в ньому відсутні токсичні елементи. Вартість продукції в магазині не сильно відрізняється від ціни пропонованої виробником.

Для правильного вибору мастила потрібно знати особливості виробництва, а також обладнання та системи, в яких буде застосовуватися продукт. На сайті компанії «ЕкоГруп» можна знайти як промислові, так і харчові мастильні матеріали. Купити мастило можна з доставкою по всій Україні. Продукція, представлена ​​в асортименті, відмінно показала себе при роботі в найважчих умовах. Підібрати мастило можна під найрізноманітніші механізми і умови роботи. Відправка замовлень виконується в той же день,

За співвідношенням ціна-якість, мастило Матрикс, купити яку можна у нас, один з кращих варіантів. Менеджери компанії при необхідності нададуть підтримку, у виборі потрібного продукту. Вони підберуть найкращі варіанти мастильних матеріалів, які підходять за характеристиками і властивостями вашому обладнанню. Завдяки каталогу на сайті компанії «ЕкоГруп» вибрати продукцію дуже просто. Купуйте кращі мастила від Матрикс, забезпечте надійну і тривалу роботу всіх вузлів і механізмів виробничого обладнання.

Заголовок Чому обирають нас?

РЕАЛЬНА ВИГОДА
РЕАЛЬНА ВИГОДА

Ми допомагаємо заробляти гроші. Наші клієнти економлять ~ 35% на мастильних матеріалах та супутніх послугах. Якісний продукт, вчасні поставки та чесна ціна — це лише вершина айсбергу

Експертиза
Експертиза

Наша спеціалізація та досвід дозволяють не лише підібрати оптимальний продукт, а й збільшити міжсервісні інтервали (завдяки аналізу відпрацьованих олив у сертифікованій лабораторії Лондона)

ПОРЯДНІСТЬ
ПОРЯДНІСТЬ

В житті може статися що завгодно, втім у договорах всього не передбачиш. Секретний інгредієнт Екогруп Україна — ставлення до клієнта як до партнера. Звертайтесь і переконайтесь!

Заголовок Вас може зацікавити

ЗаголовокЩо саме вам потрібно?

Напишіть, що шукаєте і ми радо надамо відповідь
(консультація безкоштовна і ні до чого вас не зобов’язує)