Мастильні матеріали для ланцюгів

Мастильні матеріали для ланцюгів Matrix

Ланцюгові передачі є одними з найпоширеніших способів передачі крутного моменту. Завдяки своїм хорошим характеристикам, за певними параметрами, недоступним для інших видів пристроїв, вони часто є складовим елементом машин і механізмів. Мастильні матеріали для ланцюгів - необхідні витратні матеріали, без яких неможлива їх тривала експлуатація. Застосування даного типу робочих речовин значно подовжує ресурс ланцюгової передачі, забезпечуючи її тривалу безремонтний експлуатацію.

Сучасна хімічна промисловість випускає промислові мастила самих різних типів, що відрізняються ціною, технічними параметрами. Вони здатні задовольнити попит покупців для застосування в будь-якому типі ланцюгової передачі. Однак, різноманіття виробників має на увазі і різну якість продукції. Існує ризик того, що куплена мастило для ланцюга виявиться низької якості, або невідповідного сорту. Ефективно убезпечити себе від можливих помилок можна, якщо придбати в компанії «ЕкоГруп» мастильні матеріали для ланцюгів Матрикс. Консультанти компанії допоможуть зробити правильний вибір.

Особливості ланцюгової мастила Матрикс

Ланцюг, використовувана в передачах, являє собою металеву стрічку, що складається з ланок особливої ​​конструкції. Елементи ланцюга з'єднані між собою шарнірами, які дозволяють виробляти осьове обертання тільки в одній площині. Мастильні матеріали Matrix забезпечують м'яку роботу зазначених шарнірів без скрипів і затискачів. Якщо кожна ланка має хорошу обертальну здатність, то вся ланцюгова передача забезпечує мінімальні втрати енергії. Завдяки особливостям конструкції ланцюгова передача може похвалитися такими перевагами:

  • здатністю установки різного передавального числа;
  • можливістю застосування на різну довжину;
  • низькою ціною;
  • можливістю регулювати провисання за допомогою натяжителя.

Ланцюгові передачі можуть встановлюватися як на стаціонарні механізми, так і на транспортні засоби. Мастильні матеріали для ланцюгів Matrix забезпечать нормальну експлуатацію металевої стрічки в обох випадках не дивлячись на те, що зовнішні умови вельми відрізняються. У нашому інтернет-магазині в наявності широкий асортимент продукції даної категорії. Професійні консультанти завжди допоможуть підібрати потрібний товар під ваші запити.

Яка буває ланцюгова змащення

Якщо ви раніше не стикалися з цим питанням, то мастильні матеріали для ланцюгів купити слід тільки після перевірки всіх показників товару. Технічні нюанси часто бувають дуже серйозними, і застосування несумісного продукту спричинить поломку всього пристрою.

Мастила, що застосовуються для ланцюгових передач в двоколісних транспортних засобах, мають дуже хорошими характеристиками. Їх вартість може бути найвищою по всьому сегменту, проте це повністю виправдано відповідальністю їх застосування. У разі поломки передачі через підвищених вимог, наслідки можуть бути катастрофічними.

Особливістю експлуатації такого ланцюга є її близьке знаходження до дорожньої поверхні, а значить підвищений налипання бруду і пилу. Якщо купити і застосувати звичайний лубрикант, то даний негативний ефект тільки посилитися. Суха мастило для ланцюга Матрикс дозволяє ефективно обробляти деталь і при цьому перешкоджає забрудненню. Вона має порошкову основу, яка після нанесення випаровується. Даний вид матеріалів вимогливий до процедури обробки, проте саме його варто замовити, щоб забезпечити безаварійну роботу мотоциклів, квадроциклів чи велосипедів.

Екологічно чиста мастило для ланцюга Матрикс

Певні види виробництва вимагають застосування нетоксичних матеріалів. Це особливо стосується до харчової промисловості. Навіть незначні добавки класичних ПММ можуть зіпсувати великі обсяги продукції. Харчові мастильні матеріали - це єдина альтернатива для правильного вирішення даного питання. Екологічно чиста мастило для ланцюга Matrix є відмінним вибором, який дозволить не турбуватися про сторонні запах і присмак на харчових виробництвах в Україні.

Як наносити мастило Matrix в важкодоступні місця

Деякі механізми мають передачами, які встановлені в важкодоступних місцях. Щоб забезпечити їх нормальну роботу, потрібно всього лише замовити мастило в вигляді аерозолю. Напилення можна робити як безпосередньо, так і за допомогою компактних шлангових подовжувачів. Інтернет-магазин «ЕкоГруп» дозволяє купити мастило для ланцюга Matrix за найдоступнішою ціною на ринку. Ми здійснюємо доставку товару в усі регіони країни.

Заголовок Чому обирають нас?

РЕАЛЬНА ВИГОДА
РЕАЛЬНА ВИГОДА

Ми допомагаємо заробляти гроші. Наші клієнти економлять ~ 35% на мастильних матеріалах та супутніх послугах. Якісний продукт, вчасні поставки та чесна ціна — це лише вершина айсбергу

Експертиза
Експертиза

Наша спеціалізація та досвід дозволяють не лише підібрати оптимальний продукт, а й збільшити міжсервісні інтервали (завдяки аналізу відпрацьованих олив у сертифікованій лабораторії Лондона)

ПОРЯДНІСТЬ
ПОРЯДНІСТЬ

В житті може статися що завгодно, втім у договорах всього не передбачиш. Секретний інгредієнт Екогруп Україна — ставлення до клієнта як до партнера. Звертайтесь і переконайтесь!

Заголовок Вас може зацікавити

ЗаголовокЩо саме вам потрібно?

Напишіть, що шукаєте і ми радо надамо відповідь
(консультація безкоштовна і ні до чого вас не зобов’язує)