Компрессорні та вакуумні оливи

Компресорні й вакуумні масла Matrix

Майже у всіх сферах промисловості використовуються компресори і вакуумні насоси. Для належної роботи цих механізмів необхідно застосовувати вакуумне або компресорне масло. Якісні мастильні матеріали у покупців користуються підвищеним попитом. Завдяки своїм характеристикам і властивостям вони забезпечують надійну роботу устаткування, його тривалий термін служби. Висока якість продукту дозволяє робити заміну матеріалів для змащення не так часто, на відміну від масел, що не мають належних характеристик. Наш інтернет-магазин пропонує покупцям мастильні матеріали Matrix, з гідними характеристиками і можливостями.

Компресорне масло Matrix і його призначення

Масла, що застосовуються для компресорів, повинні відповідати певним вимогам, щоб забезпечувати належну роботу обладнання. Компресори виконують стиснення повітря, який необхідний в різних галузях промисловості. Забезпечення нормальної роботи і функціональності установки багато в чому залежить від застосовуваних матеріалів для змащення. Вибираючи компресорне масло Matrix, ви забезпечите кращі умови роботи елементів установки. Вони працюють в тісному контакті, їм необхідні мастила з високими характеристиками. У «ЕкоГруп» можна замовити будь-які види мастильних матеріалів для компресорів.

Масло в компресорній установці, забезпечує герметизацію в камері зі стисненим повітрям. Ще воно змащує деталі всередині пристрою, дозволяючи прибрати виникнення програвав. Мастильні матеріали для компресорів використовуються в різних галузях промисловості, можуть бути мінеральними або синтетичними. Компресорне масло Матрикс має високі характеристики, серед яких виділяють:

  • низький коефіцієнт утворення піни;
  • великий робочий ресурс;
  • хороші антикорозійні властивості.

Важливим параметром, на який потрібно звертати увагу при виборі масла для компресора, є ступінь в'язкості. Вона впливає на знос елементів всередині пристрою, час, необхідний для запуску установки, обсяг використовуваної енергії. Вибравши мастильний матеріал з невідповідними характеристиками, домогтися потрібної роботи від компресора не вийде. Така мастило не стабільна, і компресор часто буде виходити з ладу. На сайті «ЕкоГруп» можна купити компресорне масло для всіх видів установок. Вартість подібної продукції у нас одна з найдоступніших на ринку. В наявності представлені харчові мастильні матеріали та інші види даного продукту. Ціни на весь асортимент масел прийнятні для наших покупців.

Вакуумні масла Matrix

Вакуумні насоси є різновидом компресорів. Тому мастильні матеріали, які для них застосовуються, відносять до видів компресорних масел. В інтернет-магазині вакуумне масло Matrix купити можна в потрібному обсязі. Особливістю продукту є робота в камерах, де створюють високе розрядження. Для низького вакууму необхідно застосовувати мінеральні масла, що класифікуються за типом (VDL). Для цих видів мастильних матеріалів, при виробництві використовують:

  • інгібітори корозії;
  • присадки, здатні уповільнити старіння;
  • елементи, що перешкоджають утворенню відкладень.

Мастильні матеріали VDL мають кращу термоокісляемость, при їх роботі утворюється мінімальна кількість коксових опадів. Для великих вакуумів, необхідні синтетичні масла. У «ЕкоГруп» вакуумне масло Матрикс купити можна за доступною ціною. Воно відповідає всім вимогам і принцип роботи даного продукту. Доставка проводиться по всій території України.

У вакуумному насосі масло Matrix служить як матеріал для змащення, а також вловлює молекули газу. Маючи хімічно стабільну базу компонентів, вакуумне масло, купити яке можна у нас, не взаємодіє з більшою частиною газів і матеріалів. Також воно характеризується низьким тиском пари. Час роботи вакуумного насоса, при якому він надає корисну дію, залежить від виду використовуваних мастильних матеріалів. Якщо колір масла став темним, його необхідно замінити. Подивитися його чистоту можна через спеціальне віконце для перевірки.

Всі промислові мастила, як і компресорні, вакуумні масла, мають свій склад, робочі характеристики. Правильно підібрані мастильні матеріали, забезпечать надійну роботу пристроїв і механізмів. Купуючи вакуумне масло Матрикс, ціна якого не вище аналогічних мастил від інших виробників, ви отримаєте сучасний, технологічний продукт з потрібними властивостями. Якщо замовнику необхідно, наші менеджери допоможуть у виборі мастильних матеріалів. Ми пропонуємо продукт, ціна якого доступна для покупця, при цьому його властивості і характеристики дуже високі. Купуйте кращу продукцію для тривалої і надійної роботи компресорів, вакуумних насосів, інших механізмів і пристроїв.

Заголовок Чому обирають нас?

РЕАЛЬНА ВИГОДА
РЕАЛЬНА ВИГОДА

Ми допомагаємо заробляти гроші. Наші клієнти економлять ~ 35% на мастильних матеріалах та супутніх послугах. Якісний продукт, вчасні поставки та чесна ціна — це лише вершина айсбергу

Експертиза
Експертиза

Наша спеціалізація та досвід дозволяють не лише підібрати оптимальний продукт, а й збільшити міжсервісні інтервали (завдяки аналізу відпрацьованих олив у сертифікованій лабораторії Лондона)

ПОРЯДНІСТЬ
ПОРЯДНІСТЬ

В житті може статися що завгодно, втім у договорах всього не передбачиш. Секретний інгредієнт Екогруп Україна — ставлення до клієнта як до партнера. Звертайтесь і переконайтесь!

Заголовок Вас може зацікавити

ЗаголовокЩо саме вам потрібно?

Напишіть, що шукаєте і ми радо надамо відповідь
(консультація безкоштовна і ні до чого вас не зобов’язує)