Харчові вакуумні,компрессорні та редукторні оливи

Харчові вакуумні, компресорні та редукторні олії Matrix

Незамінними елементами обладнання харчової промисловості є компресори, редуктори та вакуумні насоси. Для їх нормальної роботи та тривалої експлуатації застосовуються спеціальні промислові мастила – харчові термостійкі олії.

Як вибрати вакуумне масло Матрікс

Сьогодні у харчовому виробництві використовуються різні види вакуумних насосів, які потребують якісного обслуговування та правильного підбору мастил. Продуманий вибір мастила запобігає текти олії в насосі, яка в майбутньому здатна вивести механізм із ладу.

Харчові масла для вакуумних насосів повинні бути термічно стійкими та зберігати інертність до газів, включаючи кисень. Вибираючи мастило, потрібно приділяти увагу наступним характеристикам:

 • температурі застигання мастильного матеріалу;
 • стійкості до окиснення;
 • рівню в'язкості;
 • граничного показника тиску в насосі.

Виділяють такі типи мастил для вакуумних насосів:

 • синтетичні – виробляються на основі сполук хімічних речовин;
 • кремнійорганічні - мають високу стійкість до температур і окислення;
 • поліфенілові – відрізняються низькою пружністю пари та стійкістю до агресивних хімічних речовин;
 • перфторполіефірні - слабо горять, мають низьку в'язкість, захищають металеві поверхні від корозії.

Олії для вакуумних насосів можуть бути мінеральними або виготовленими на основі продуктів нафтопереробки. Точний перелік компонентів залежить від конкретного виробника та виду олії.

Для виготовлення мастильних матеріалів можуть використовуватись спеціальні речовини - ароматичні вуглеводні. Мастило забезпечує нормальну роботу насоса та захищає елементи конструкції від зовнішніх впливів, передчасного зносу, різних пошкоджень. Мінеральні масла коштують недорого, але мають не найвищі експлуатаційні характеристики.

Напівсинтетичні склади включають мінеральні та синтетичні рідини. Це середня у всіх відносинах категорія – і за ціною, і за експлуатаційними властивостями.

Харчові вакуумні олії відрізняються вищою вартістю і відповідно - найкращою функціональністю. Як правило, їх використовують для найскладнішого дорогого обладнання.

Мастильні матеріали Matrix для компресорів та редукторів

Харчові компресорні олії повинні мати певні характеристики, щоб забезпечувати ефективну роботу пристроїв. Компресори, що стискають повітря, сьогодні широко використовуються в різних областях харчової промисловості. Нормальне функціонування компресорів та редукторів багато в чому залежить від якісних мастильних матеріалів. Компресорна олія з харчовим допуском Матрікс має високі експлуатаційні характеристики і забезпечує стабільну роботу будь-яких установок.

Спеціальні мастила необхідні для герметизації камери зі стисненим повітрям, а також для змащення елементів конструкції та запобігання перегріву. Харчові редукторні олії від Матрікс мають важливі переваги, серед яких:

 • малий коефіцієнт піноутворення;
 • значний робочий ресурс;
 • високі антикорозійні здібності.

Вибираючи мастильні матеріали для компресорів, редукторів або вакуумних насосів необхідно звертати увагу на рівень в'язкості. Від останнього залежить ступінь зносу деталей конструкції, а також кількість витраченої енергії та тимчасові витрати на запуск обладнання.

Якщо використовується мастило з невідповідними властивостями, установка не працюватиме стабільно. У таких випадках обладнання часто виходить з ладу і набагато швидше зношується.

В інтернет магазині компанії «ЕКОГРУП» можна придбати харчові мастила Matrix для різних видів обладнання, у тому числі компресорні та редукторні олії, мастила для вакуумних насосів. Ми пропонуємо продукцію високої якості від надійних перевірених виробників за доступною ціною. Ви можете придбати харчові промислові олії або інші види мастильних матеріалів, ознайомившись із характеристиками продуктів на нашому сайті.

Щоб зробити замовлення, залиште онлайн або зв'яжіться з нами по телефону. Кваліфіковані менеджери детально вас проконсультують та допоможуть зорієнтуватися в асортименті.

Заголовок Чому обирають нас?

РЕАЛЬНА ВИГОДА
РЕАЛЬНА ВИГОДА

Ми допомагаємо заробляти гроші. Наші клієнти економлять ~ 35% на мастильних матеріалах та супутніх послугах. Якісний продукт, вчасні поставки та чесна ціна — це лише вершина айсбергу

Експертиза
Експертиза

Наша спеціалізація та досвід дозволяють не лише підібрати оптимальний продукт, а й збільшити міжсервісні інтервали (завдяки аналізу відпрацьованих олив у сертифікованій лабораторії Лондона)

ПОРЯДНІСТЬ
ПОРЯДНІСТЬ

В житті може статися що завгодно, втім у договорах всього не передбачиш. Секретний інгредієнт Екогруп Україна — ставлення до клієнта як до партнера. Звертайтесь і переконайтесь!

Заголовок Вас може зацікавити

ЗаголовокЩо саме вам потрібно?

Напишіть, що шукаєте і ми радо надамо відповідь
(консультація безкоштовна і ні до чого вас не зобов’язує)