Харчові мастила

Пропонуємо купити Харчові мастила по чесній ціні з доставкою по Україні

  • Офіційно представляємо мастильні матеріали Matrix і гарантуємо вчасні поставки, якість та оригінальність продукції.
  • Надаємо повний комплект документів і сертифікатів. За потреби — беремо участь в тендерах.
  • 15 років нашої спеціалізації дозволяють оптимально підібрати вам Харчові мастила згідно допусків вашого обладнання і збільшити рентабельність вашого бізнесу.

Підбір та професійні консультації безкоштовно! Телефонуйте вже:
+38 (067) 427-18-95   +38 (050) 748-30-18   +38 (0536) 74-30-89

Мастила Matrix для харчового обладнання

Промислові олії з харчовим допуском використовуються обслуговування устаткування харчової промисловості, і навіть техніки із суміжних областей. На відміну від звичайних мастильних матеріалів, які не повинні потрапляти в продукти харчування, мастило харчове безпечне для людини.

Всі матеріали, що застосовуються в промисловості, включаючи мастила та очищувачі, повинні бути безпечними та мати наступні властивості:

  • бути сумісними з пластмасами та металами, лаками та фарбами, еластомерами;
  • мати високу стійкість до агресивних речовин і середовищ;
  • забезпечувати тривалу експлуатацію;
  • захищати механізми та вузли від зносу, корозійних процесів, тертя, ушкоджень;
  • мати стійкість до низьких і високих температур;
  • бути нейтральними на смак та запах.

Мастила для харчового обладнання повинні відповідати нормативно-правовим документам, які забезпечують безпеку продуктів харчування.

Значення олій з харчовим допуском Матрікс

Промислові олії, які застосовуються у харчовій сфері, повинні задовольняти вимоги ЄС, Управлінь з продуктів харчування - FDA та LMBG, а також Сільськогосподарського департаменту США.

Сьогодні харчові мастильні матеріали, очищувачі та інші склади реєструються Національним фондом санітарного захисту NSF, який займається питаннями охорони здоров'я та довкілля.

Усі олії та мастила з харчовим допуском, які отримали допуск Фонду санітарного захисту, вважаються нешкідливими та екологічними. Їх можна використовувати для обслуговування різної промислової техніки: від пекарського обладнання до пакувальних верстатів та кофемашин.

На сайті нашої компанії «ЕКОГРУП» представлений широкий вибір промислових олій із харчовим допуском для різних типів промислового обладнання. Ви можете придбати харчові мастила Matrix та інші сертифіковані матеріали.

Категорії харчових допусків

Національний фонд санітарного захисту та Сільськогосподарський департамент США розробили програму реєстрації матеріалів для виробничого обладнання, покликану мінімізувати ризики. Відповідно до цієї програми, кожному типу матеріалу присвоюється певний рівень харчового допуску.

Відповідно до цього документа матеріали для промисловості отримують категорію «Н» із числовим показником згідно з рівнем допуску.

  1. Категорія H1 присвоюється мастил, які використовуються на таких ділянках, де можуть випадково взаємодіяти з продуктами. Наприклад, це можуть бути олії для змащування ланцюгів, транспортерів, підшипників.
  2. Н2 – мастильні матеріали, взаємодія яких із харчовими продуктами заборонена. Однак рівень доступу означає, що олії не містять канцерогенів, тератогенів, мутагенів, неорганічних кислот та важких металів.
  3. У категорію Н3 включають матеріали, які безпосередньо взаємодіють із продукцією. Такі промислові мастила та олії застосовуються для запобігання прилипанню їжі до виробничого обладнання. Як правило, ці склади використовуються для обслуговування обробних поверхонь, грилів, паштетних форм та іншого подібного обладнання.

Спеціальні очищувачі металевих поверхонь та склади для полірування входять до категорії матеріалів А7.

Щоб вивчити інформацію про мастильні матеріали, очищувачі та інші склади, що обслуговують харчове обладнання та зареєстровані в Національному фонді санітарного захисту, достатньо відвідати офіційний сайт NSF та ознайомитися з відповідним переліком.

Де можна купити змащення харчове Matrix в Україні?

В онлайн магазині «ЕКОГРУП» ви знайдете широкий асортимент промислових олій, включаючи мастильні матеріали Matrix, висока якість яких підтверджена сертифікатами. Придбати необхідний засіб можна в будь-якій кількості від одного літра до великого оптового замовлення.

Щоб зробити замовлення, залиште заявку на сайті або зв'яжіться з нашими менеджерами за телефоном. Кваліфіковані спеціалісти із задоволенням проконсультують вас, а за потреби допоможуть зробити оптимальний вибір.

Наші ціни обов'язково порадують вас: ознайомитися з прайсами можна на сайті, а уточнити наявність, вартість і дату доставки у менеджера по телефону. Як правило, всі позиції, представлені в інтернет магазині, є у нас на складі, але якщо ви хочете придбати мастила оптом, варто уточнити наявну кількість по телефону.

Заголовок Чому обирають нас?

РЕАЛЬНА ВИГОДА
РЕАЛЬНА ВИГОДА

Ми допомагаємо заробляти гроші. Наші клієнти економлять ~ 35% на мастильних матеріалах та супутніх послугах. Якісний продукт, вчасні поставки та чесна ціна — це лише вершина айсбергу

Експертиза
Експертиза

Наша спеціалізація та досвід дозволяють не лише підібрати оптимальний продукт, а й збільшити міжсервісні інтервали (завдяки аналізу відпрацьованих олив у сертифікованій лабораторії Лондона)

ПОРЯДНІСТЬ
ПОРЯДНІСТЬ

В житті може статися що завгодно, втім у договорах всього не передбачиш. Секретний інгредієнт Екогруп Україна — ставлення до клієнта як до партнера. Звертайтесь і переконайтесь!

Заголовок Вас може зацікавити

ЗаголовокЩо саме вам потрібно?

Напишіть, що шукаєте і ми радо надамо відповідь
(консультація безкоштовна і ні до чого вас не зобов’язує)