Харчові мастильні матеріали загального використання

Пропонуємо купити Харчові мастильні матеріали загального використання по чесній ціні з доставкою по Україні

 • Офіційно представляємо мастильні матеріали Matrix і гарантуємо вчасні поставки, якість та оригінальність продукції.
 • Надаємо повний комплект документів і сертифікатів. За потреби — беремо участь в тендерах.
 • 15 років нашої спеціалізації дозволяють оптимально підібрати вам Харчові мастильні матеріали загального використання згідно допусків вашого обладнання і збільшити рентабельність вашого бізнесу.

Підбір та професійні консультації безкоштовно! Телефонуйте вже:
+38 (067) 427-18-95   +38 (050) 748-30-18   +38 (0536) 74-30-89

Мастильні матеріали загального користування Matrix

На сьогоднішній день перелік найжорсткіших вимог характерний для продуктів харчової промисловості. З цієї причини виробники на постійній основі займаються вдосконаленням технологічних процесів, де основний акцент робиться на мастильні матеріали, що використовуються для обслуговування технічних пристроїв.

Відомо, що використання традиційних масел і мастил може негативно позначитися на органолептичних якостях продукції і навіть призвести до небезпеки продукції.

Харчові мастила загального користування повинні бути безпечними для здоров'я покупців, а також сприяти хорошій працездатності. Існує думка, що для харчових мастил не характерна достатня продуктивність, тому механіками використовується ще одне мастило, внаслідок чого витрачаються великі гроші.

Однією з причин упродовж кількох років тому могли виступати виключно білі олії, як базові рідини. Сьогодні спостерігається значний попит на синтетичні базові олії, що сприяло значному прогресу у сфері білих вазелінових рідин. Завдяки цьому хіміками використовуються найкращі матеріали та високоякісні мастила в процесі складання рецептур.

Доступні ціни на якісну продукцію

Харчові мастильні матеріали загального використання Matrix – це високоякісна продукція, що має гідні характеристики. Промислові мастила використовуються для технічних пристроїв, які використовуються у виробничому процесі харчової сфери. Для промислових характерний нейтральний запах і повна відповідність стандартам якості, що діють для цієї категорії товарів.

Змащення Матрікс мають такі переваги:

 • тривала експлуатація;
 • високі характеристики термостійкості;
 • гарний захист елементів від негативних факторів у вигляді корозії, тертя та зношування;
 • можливість поєднувати продукцію із покриттями різних видів;
 • стійкість до негативного довкілля.

Компанія «ЕКОГРУП» пропонує купити харчові мастила загального користування від виробника Matrix за гідними цінами. Своїм клієнтам ми пропонуємо найдоступніші ціни на змащувальну продукцію, що відповідає стандартам якості. Для харчових мастил Matrix характерна абсолютна безпека.

Популярним продуктом виступає Foodmax, для виготовлення якого використовується загусник з алюмінію. Склад продукту має на увазі наявність компонентів у вигляді:

 • мильного загусника;
 • білої медичної олії;
 • різноманітних присадних матеріалів;
 • твердих компонентів мастила.

За все своє існування мастило показало себе з хорошого боку, що підтверджується високими показниками в роботі, високою стійкістю до води та навантажень. Даному продукту характерна робота за температури від -35 до +150 градусів Цельсія. Можливість роботи в даному температурному діапазоні сприятиме використанню мастила в умовах, де переважає підвищена вологість.

Як вибрати харчове мастило загального користування Matrix?

Кожен вид обладнання потрібно постійно обслуговувати. Вибираючи продукцію, за допомогою якої обробляються деталі та вузли, перевагу необхідно надавати безпечним матеріалам, що відповідають певним стандартам.

Хорошим рішенням є харчове мастило Matrix, для якого характерні відмінні характеристики якості та високий попит покупців.

До вибору слід підійти з особливою уважністю, надавши перевагу продукту з потрібними властивостями та характеристики. В асортименті виробника Matrix представлено нове унікальне рішення у вигляді харчових мастильних матеріалів, купити за вигідною ціною, які можна в інтернет-магазині «ЕКОГРУП» в Україні. Харчові мастильні матеріали загального користування виготовлені під час використання сульфонат натрію.

За характеристиками цей продукт є більш якісним порівняно зі мастильними матеріалами, що використовуються в промисловій сфері.

Звернувшись до фахівців нашої компанії, ви отримаєте професійну консультацію щодо вибору різних матеріалів, а також оформите швидку доставку територією України. У нас представлені виключно високоякісні та оригінальні харчові мастила Matrix. Якість підтверджується необхідною документацією та сертифікатами.

Заголовок Чому обирають нас?

РЕАЛЬНА ВИГОДА
РЕАЛЬНА ВИГОДА

Ми допомагаємо заробляти гроші. Наші клієнти економлять ~ 35% на мастильних матеріалах та супутніх послугах. Якісний продукт, вчасні поставки та чесна ціна — це лише вершина айсбергу

Експертиза
Експертиза

Наша спеціалізація та досвід дозволяють не лише підібрати оптимальний продукт, а й збільшити міжсервісні інтервали (завдяки аналізу відпрацьованих олив у сертифікованій лабораторії Лондона)

ПОРЯДНІСТЬ
ПОРЯДНІСТЬ

В житті може статися що завгодно, втім у договорах всього не передбачиш. Секретний інгредієнт Екогруп Україна — ставлення до клієнта як до партнера. Звертайтесь і переконайтесь!

Заголовок Вас може зацікавити

ЗаголовокЩо саме вам потрібно?

Напишіть, що шукаєте і ми радо надамо відповідь
(консультація безкоштовна і ні до чого вас не зобов’язує)