Харчові мастильні матеріали для ланцюгів та конвеєрів

Пропонуємо купити Харчові мастильні матеріали для ланцюгів та конвеєрів по чесній ціні з доставкою по Україні

 • Офіційно представляємо мастильні матеріали Matrix і гарантуємо вчасні поставки, якість та оригінальність продукції.
 • Надаємо повний комплект документів і сертифікатів. За потреби — беремо участь в тендерах.
 • 15 років нашої спеціалізації дозволяють оптимально підібрати вам Харчові мастильні матеріали для ланцюгів та конвеєрів згідно допусків вашого обладнання і збільшити рентабельність вашого бізнесу.

Підбір та професійні консультації безкоштовно! Телефонуйте вже:
+38 (067) 427-18-95   +38 (050) 748-30-18   +38 (0536) 74-30-89

Мастильні матеріали Matrix для ланцюгів і конвеєрів

Механізми з ланцюговим приводом сьогодні використовуються в багатьох сферах промисловості, тому важливого значення набуває проблема передчасного зношування ланцюгів. Як правило, це пов'язано із зовнішніми атмосферними впливами та впливом агресивних речовин.

Серед найпоширеніших проблем можна виділити:

 • коли шарніри зношуються, ланцюг подовжується, і зачеплення із зірочками порушується;
 • зуби зірочок також можуть зношуватися;
 • руйнуються ролики та втулки;
 • пластини ланок руйнуються внаслідок втоми;
 • на ділянках запресування провертаються втулки в пластинах;
 • деталі швидко зношуються під впливом агресивних та абразивних речовин, пилу, високих навантажень.

Якщо не забезпечується необхідний догляд, ланцюг приходить у непридатність набагато раніше за визначений термін. Часто її доводиться міняти разом із зірочками, а це складний та нешвидкий процес.

Правильний процес змащування ланцюга

Якісне мастило ланцюгів значно уповільнює знос і збільшує термін експлуатації системи приводу. У цьому має значення правильне проведення процедури. Згідно зі статистикою, близько шістдесяти відсотків пошкоджень ланцюгів пояснюються неправильним мастилом або недостатньою кількістю мастильного матеріалу.

Харчові мастильні матеріали для ланцюгів повинні подаватися в потрібній кількості, щоб процес мастила був ефективним. Перш ніж проникнути в шарніри, матеріал проходить у зазор між накладками, при цьому витрата його відносно невелика (мастило завжди наносять на кромки накладок).

Ланцюгові приводи зі швидкістю до трьох метрів на секунду змащуються ручним або краплинним способом. Харчове мастило для ланцюгів наноситься пензликом, аерозолем, звичайною або краплинною масляною.

Харчові мастила Matrix для ланцюгів

Ланцюги, що використовуються у передачах - це металеві стрічки з особливих ланок. Елементи конструкції з'єднуються шарнірами та можуть обертатися в одній площині.

Завдяки мастилам Матрікс шарніри працюють м'яко, без затискачів та скрипів. Якщо кожен з елементів може вільно обертатися, то і вся система ланцюга працює ефективно з мінімальними втратами енергії.

Ланцюговий привід має наступні переваги:

 • можливість встановлення різних передавальних значень;
 • може застосовуватись на різну довжину;
 • має доступну вартість;
 • дозволяє регулювати провисання за допомогою натягувача.

Ланцюгові приводні системи встановлюються у стаціонарне устаткування харчової промисловості, а й у транспортні засоби. У будь-якому випадку мастильні матеріали від Матрікс забезпечують ефективну роботу металевої стрічки та тривалий термін її експлуатації.

Харчові мастильні матеріали Матрикс для конвеєрів

Харчове мастило для конвеєрів – це безпечний матеріал, який забезпечує роботу конвеєра харчової промисловості, запобігаючи передчасному зносу та псуванню окремих елементів.

Конвеєрні мастильні матеріали Matrix можуть бути сухими або водорозчинними. Перші відрізняються нижчим коефіцієнтом тертя. Однак при їх використанні необхідно регулярно здійснювати технічне обслуговування конвеєра, щоб прочистити стрічки та щітки.

Водорозчинні мастильні матеріали більш технологічні та універсальні. Їх виробляють на основі ПАР або силіконових компонентів з різними добавками. Це ефективні інноваційні матеріали, які формують на оброблюваній поверхні тонкий та міцний полімерний шар. Крім того, водорозчинні мастила відрізняються багатофункціональністю та економічністю.

Для сучасних конвеєрних мастил характерні:

 • чудові змащувальні властивості, що забезпечують оптимальне ковзання і на прямих ділянках стрічки, і на поворотах;
 • високий рівень антиадгезивної здатності забезпечує захист поверхонь від налипання;
 • мала концентрація у робочому розчині;
 • просте чищення: промислові мастила швидко змиваються, а після них не залишається нальоту;
 • високі захисні властивості запобігають передчасному зносу і дозволяють підтримувати чистоту обладнання;
 • здатність зменшувати вібрацію та знижувати шум у процесі роботи конвеєра;
 • безпека для людей та поверхонь обладнання.

В інтернет-магазині «ЕКОГРУП» ви знайдете широкий асортимент мастильних матеріалів різного виду. Щоб замовити мастило для конвеєра, просто залиште заявку на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером по телефону.

Заголовок Чому обирають нас?

РЕАЛЬНА ВИГОДА
РЕАЛЬНА ВИГОДА

Ми допомагаємо заробляти гроші. Наші клієнти економлять ~ 35% на мастильних матеріалах та супутніх послугах. Якісний продукт, вчасні поставки та чесна ціна — це лише вершина айсбергу

Експертиза
Експертиза

Наша спеціалізація та досвід дозволяють не лише підібрати оптимальний продукт, а й збільшити міжсервісні інтервали (завдяки аналізу відпрацьованих олив у сертифікованій лабораторії Лондона)

ПОРЯДНІСТЬ
ПОРЯДНІСТЬ

В житті може статися що завгодно, втім у договорах всього не передбачиш. Секретний інгредієнт Екогруп Україна — ставлення до клієнта як до партнера. Звертайтесь і переконайтесь!

Заголовок Вас може зацікавити

ЗаголовокЩо саме вам потрібно?

Напишіть, що шукаєте і ми радо надамо відповідь
(консультація безкоштовна і ні до чого вас не зобов’язує)