Харчові мастильні матеріали

Харчові мастильні матеріали Matrix, їх застосування

Підприємств, що займаються виробництвом продуктів харчування, досить багато, і з кожним роком їх кількість зростає, так як на продовольчі товари завжди є попит. Саме тому керівництво компаній велику увагу приділяє удосконаленню свого обладнання, вибору якісної сировини і матеріалів, серед яких є харчова мастило. З її допомогою і відбувається технічне обслуговування вузлів і деталей обладнання для харчової промисловості.

Вибір харчових мастил Матрикс

У технічному постійному обслуговуванні потребує будь-яке обладнання. Застосовувані для обробки деталей і вузлів матеріали, повинні відповідати певним вимогам, включаючи безпеку.

Відмінно зарекомендувала себе харчова мастило Matrix. Вона відповідає вимогам, що пред'являються до подібного виду продукції, володіє відмінними характеристиками, користується попитом у споживачів.

Вибір мастила - відповідальний процес, так як купивши продукцію з невідповідними властивостями і характеристиками, ви не отримаєте належного ефекту від її застосування. Компанія, яка виробляє продукцію Матрикс, випустила на ринок новий унікальний продукт. Це харчові мастильні матеріали, замовити які можна в інтернет-магазині «ЕкоГруп». Мастила виконані з використанням сульфоната кальцію. Характеристики цього продукту в рази краще, ніж у мастильних матеріалів, що застосовуються в промисловості.

Роль харчових мастил Matrix у виробництві

Компанія «Matrix» приділяє багато уваги виробництву обладнання для харчової промисловості. Харчові мастильні матеріали Matrix представлені в широкому виборі.

Механізми обладнання, що використовується для виробництва продуктів харчування, мають підвищені вимоги по рівню забрудненості і чистоти. Тому там, де можливий контакт робочих поверхонь і механізмів, застосовуються спеціальні мастила, що випускаються для харчової промисловості. У магазині покупець може підібрати і замовити мастило різних видів. Ціни на продукцію, одні з найнижчих в цьому сегменті ринку.

«Matrix» також багато уваги приділяє розробкам, який поліпшує характеристики і властивості харчових мастильних матеріалів. Серед переваг виділяють:

 • збалансований склад мастила, що відповідає всім вимогам;
 • високі показники чистоти;
 • мінімум ризиків при використанні на виробництві;
 • відсутність токсичних елементів;
 • економну витрату.

Харчова мастило Матрикс продуктивна, дозволяє отримати високу віддачу в процесі виробництва. Завдяки сучасному обладнанню та якісним компонентам, мастильні матеріали Matrix показують високий рівень при використанні. Купити їх в необхідному вам обсязі, можна у нас. На сайті «ЕкоГруп» покупець знайде види мастил під будь-які типи виробництв.

Продаж продукцііпо доступними цінами

Купити харчові мастила Matrix для обладнання - правильне рішення. Вони володіють гідними характеристиками, підходять для техніки, яка використовується в технологічних процесах виробництва харчової індустрії. Промислові мастила від компанії «Матрикс» мають нейтральним запахом, нормам і стандартам даного виду продукції в процесі експлуатації. До основних переваг відносять такі фактори:

 • тривалий термін експлуатації;
 • висока термостійкість;
 • надійний захист механізмів від корозії, тертя, зносу;
 • хороша сумісність з різними видами покриттів;
 • стійкість до негативного впливу навколишнього середовища.

Вартість продукції, представленої у нас, одна з найнижчих на ринку мастил. Продукція має необхідні сертифікати, що підтверджують повну безпеку мастила від Матрикс. Якщо вас цікавить напіщевие мастильні матеріали Matrixцена, зв'яжіться з нашими консультантами за телефонами, вказаними на сайті.

Одним з популярних продуктів є Foodmax. Він виготовляється із застосуванням загустителя з алюмінію. У складі є:

 • мильний загущувач;
 • біле медичне масло;
 • різноманітні присадочні пакети;
 • тверді компоненти мастила.

За час своєї роботи, мастило підтвердила високі показники при роботі, хорошу стійкість до впливу води, чудово зарекомендувала себе під впливом навантажень. Продукт працює в діапазоні температур від -35 до + 150С °. Це дозволяє використовувати його при підвищеній вологості. Ціна на даний продукт, не вище інших матеріалів для змащення.

Доставка обраних товарів проводиться по території всієї України. Компанія гарантує високу якість продукту, його оригінальність. На всі харчові мастильні матеріали є необхідна документація та сертифікати. За 15 років роботи ми отримали багато позитивних відгуків про продукцію, довіру наших покупців. При необхідності наші фахівці допоможуть з підбором продукції під ваше виробництво.

Заголовок Чому обирають нас?

РЕАЛЬНА ВИГОДА
РЕАЛЬНА ВИГОДА

Ми допомагаємо заробляти гроші. Наші клієнти економлять ~ 35% на мастильних матеріалах та супутніх послугах. Якісний продукт, вчасні поставки та чесна ціна — це лише вершина айсбергу

Експертиза
Експертиза

Наша спеціалізація та досвід дозволяють не лише підібрати оптимальний продукт, а й збільшити міжсервісні інтервали (завдяки аналізу відпрацьованих олив у сертифікованій лабораторії Лондона)

ПОРЯДНІСТЬ
ПОРЯДНІСТЬ

В житті може статися що завгодно, втім у договорах всього не передбачиш. Секретний інгредієнт Екогруп Україна — ставлення до клієнта як до партнера. Звертайтесь і переконайтесь!

Заголовок Вас може зацікавити

ЗаголовокЩо саме вам потрібно?

Напишіть, що шукаєте і ми радо надамо відповідь
(консультація безкоштовна і ні до чого вас не зобов’язує)