Харчові гідравлічні оливи

Харчові гідравлічні олії Matrix

Багато видів сучасного обладнання з гідравлічним приводом ефективно працюють завдяки спеціальним маслам та мастильним матеріалам. Виробничі верстати, сільськогосподарська та промислова техніка, а також різні види транспорту потребують якісних гідравлічних олій. Зокрема, обладнання для харчової промисловості потребує особливого мастильного матеріалу з харчовим допуском.

Сфера застосування харчових гідравлічних масел

Харчова гідравлічна олія застосовується в тих випадках, коли існує можливість та ймовірність взаємодії продуктів харчування з мастилом. На хлібопекарнях, виробництвах борошна, крупи, напоїв та інших продуктів харчування олії використовуються для змащування вузлів та деталей виробничого обладнання (насосів, шарнірів, ланцюгів, клапанів, вентилів тощо).

Яким вимогам маємо задовольняти?

У харчовій промисловості використовується саме різне обладнання, для сервісу якого необхідні спеціальні мастила. Гідравлічна олія з харчовим допуском повинна відповідати таким вимогам:

 • ефективно захищати механічні вузли обладнання від зносу, окиснення, поломок та пошкоджень;
 • у виробничому процесі беруть участь багато хімічних речовин, при взаємодії з якими мастило не повинно втрачати свої функціональні властивості (це стосується також води та гарячої пари);
 • гідравлічні олії мають бути повністю безпечними для людини.

Для кожного конкретного випадку необхідно підбирати мастильні матеріали Matrix із певними властивостями, не забуваючи про безпеку. Тому розробка гідравлічних масел – справа складна та дуже відповідальна.

Особливості та переваги

У складі масел присутні малов'язкі компоненти та добавки – присадки. Така формула робить мастило стійким до окислення, забезпечує захист від утворення піни та корозії, дозволяє ефективно відокремлювати воду.

Основні переваги промислових мастил:

 • підвищують термін експлуатації устаткування;
 • знижують зношування деталей;
 • протистоять корозійним процесам;
 • зменшують енерговитрати на тертя;
 • запобігають поломкам і ушкодженням.

Які властивості мають гідравлічні масла Матрікс

Промислові мастила з харчовим доступом мають необхідний ступінь в'язкості і високу стійкість до знижених температур. Ці властивості багато в чому визначають потужність та ефективність системи, а також особливості її змащування.

Технічні характеристики масел визначаються ГОСТом 17479, згідно з яким має бути забезпечено:

 • відсутність будь-яких нерозчинних механічних частинок, що підвищують тертя деталей обладнання;
 • вміст механічних елементів та шлангів у чистоті при експлуатації (не повинно бути осаду, піни, відкладень тощо);
 • достатня плинність промислового мастила, властивості фільтрування та відділення води.

Вибирати промислові мастила необхідно з урахуванням конкретного устаткування. Наприклад, купуючи масло для швейного виробництва, потрібно брати до уваги величину зазору і швидкість шпинделя.

Чому не можна змішувати гідравлічні мастила

Як уже було сказано, промислові олії виготовляються для конкретного застосування, внаслідок чого мають певну в'язкість та склад. Змішувати мастила різної в'язкості з наявністю різних присадок не можна – це може негативно позначитися на обладнанні. Різні хімічні речовини входять у непередбачувані реакції, що провокує появу шкідливих відкладень. Як наслідок, обладнання швидше зношується, пошкоджується, а також відкладення можуть бути небезпечними для людини.

Де можна придбати гідравлічне масло з харчовими допусками в Україні?

Купити масло гідравлічне для харчової промисловості можна в інтернет магазині компанії ЕКОГРУП. Тут ви знайдете широкий асортимент якісної продукції від найкращих виробників, включаючи сертифіковані харчові мастила Matrix.

Ми пропонуємо продукцію за доступною ціною, яка є нижчою, ніж у більшості конкурентів. Досвідчені менеджери докладно вас проконсультують і за потреби допоможуть визначитися у виборі. До ваших послуг інформативні описи та відгуки покупців, які дозволять порівняти товари та вибрати оптимальний за ціною та якістю варіант.

Заголовок Чому обирають нас?

РЕАЛЬНА ВИГОДА
РЕАЛЬНА ВИГОДА

Ми допомагаємо заробляти гроші. Наші клієнти економлять ~ 35% на мастильних матеріалах та супутніх послугах. Якісний продукт, вчасні поставки та чесна ціна — це лише вершина айсбергу

Експертиза
Експертиза

Наша спеціалізація та досвід дозволяють не лише підібрати оптимальний продукт, а й збільшити міжсервісні інтервали (завдяки аналізу відпрацьованих олив у сертифікованій лабораторії Лондона)

ПОРЯДНІСТЬ
ПОРЯДНІСТЬ

В житті може статися що завгодно, втім у договорах всього не передбачиш. Секретний інгредієнт Екогруп Україна — ставлення до клієнта як до партнера. Звертайтесь і переконайтесь!

Заголовок Вас може зацікавити

ЗаголовокЩо саме вам потрібно?

Напишіть, що шукаєте і ми радо надамо відповідь
(консультація безкоштовна і ні до чого вас не зобов’язує)