Мастильні матеріали Matrix Speciality Lubricants в Україні

Matrix Specialty Lubricants належить великому голландському концерну VPS International BV. Це виробнича компанія, яка завоювала довіру споживачів в 54 країнах світу, має власні нафтові родовища в Алжирі, сучасні високотехнологічні заводи в Нідерландах і Бельгії і потужний науково-дослідний цент Роттердамі.

В асортименті компанії є понад 6500 найменувань, і у нас ви можете знайти підібрати і купити з доставкою по Україні спеціальні продукти, яких немає у багатьох виробників.

Мастильні матеріали Матрикс

Для правильної і довговічною роботи машин, механізмів, що працюють в різних галузях промисловості, потрібні якісні мастильні матеріали. Ринок пропонує подібну продукцію в асортименті. Звертають на себе увагу мастильні матеріали Matrix, виробництвом яких займається голландська компанія. Вона випускає широку лінійку спеціалізованих матеріалів для змащення, які використовуються в різних сферах виробництва і промисловості.

Над створенням продукту компанії працює ціла група фахівців, що мають великий досвід роботи в промисловості і підприємствах з переробки нафти. Мастильні матеріали Матрикс розробляються для кожного типу за окремою технологією. Фахівці використовують сучасні технології і методики для випуску продукту. Завдяки їх кваліфікації, характеристики і можливості, що випускаються для змащення, дуже високі. Дізнатися все технічні характеристики і описи продукції можна на нашому сайті.

Мастила від компанії Matrix в Україні

Мастильні матеріали Матрикс в Україні представлені нашою компанією в широкому асортименті. Вся продукція від прямого постачальника голландського концерну ВПС Інтернешнл БВ. Вона має в своєму розпорядженні великими виробничими потужностями. Продукція реалізується більш ніж в 54 країнах світу. В активі концерну власні родовища нафти в Алжирі. Також працюють два заводи в Голландії і Бельгії. Вони оснащені високотехнологічним обладнанням, на них працюють сучасні наукові та дослідні центри, територіально знаходяться в Роттердамі. За час своєї роботи компанія розробила і випустила велике число одиниць продукції. Зараз асортимент концерну налічує до 6500 найменувань виробів. В інтернет-магазині «ЕКОГРУП» покупці зможуть знайти продукцію спеціального призначення, якої немає у інших виробників.

Купити cмазочние матеріали Matrix, можна за доступною ціною, вони відрізняються такими перевагами:

  • високими змащувальні властивості;
  • необхідної в'язкістю;
  • економною витратою;
  • здатністю тривалий час зберігати свої характеристики;
  • помірною вартістю.

Починаючи з 2004 року, компанія випускає мастильні матеріали синтетичного і напівсинтетичного типу. Також виробляються мастильні матеріали для харчової, промислової індустрії. Широка лінійка продукції допоможе закрити всі потреби, для будь-якого обладнання. Купити в інтернет-магазині харчові мастильні матеріали наші покупці можуть в роздріб або оптовими партіями. Замовити доставку можна по всій території України.

Якість і сертифікація продукції Matrix

Виготовлення всієї лінійки моторних масел Матрикс, проводиться в повній відповідності з працюючими системами сертифікації API (Американський Нафтовий Інститут). Компанія виробила повне ліцензування, а також має необхідні сертифікати від інституту на весь асортимент продукції, що виробляється. Засоби для виробництва, як і постачальники мають сертифікати, що підтверджують високу якість. Всі необхідні ліцензії та сертифікати, є одним з головних підтверджень високих характеристик продукції. Покупець, купуючи продукцію Matrix, буде впевнений в її властивості. Ми пропонуємо нашим клієнтам доступні ціни на всі види мастил. Концерн, завдяки своїй високотехнологічної продукції, довгі роки займає лідируючі позиції з продажу на ринку матеріалів для змащення і моторних масел. При цьому ціна на весь асортимент цілком розумна, відповідає заявленій якості виготовляється продукту.

В асортименті магазину представлені промислові мастила від компанії «Матрикс». Підібрати їх можна під будь-які види механізмів. Високою популярністю у покупців користуються моторні масла. Робота двигуна з продукцією Матрикс стає якіснішою, кількість поломок і проблем зводиться до мінімуму. Отримати від мотора максимум віддачі, мінімальний витрата палива, також допоможуть мастильні матеріали Матрикс купити, які можна у нас. Наші ціни на всю продукцію, одні з найнижчих.

Доставка замовлень проводиться в найкоротші терміни. Продукти, які пропонує компанія «Матрикс» - це сучасні і технологічні мастильні матеріали. Вони повністю підходять під всі сучасні вимоги і характеристики. На мастильні матеріали Matrix ціну для кожної одиниці товару можна дізнатися за номерами телефонів, які є на сайті. Купуйте кращі продукти від перевіреного виробника з світовим ім'ям, отримуйте надійну і тривалу роботу всіх механізмів і моторів.

Заголовок Чому обирають нас?

РЕАЛЬНА ВИГОДА
РЕАЛЬНА ВИГОДА

Ми допомагаємо заробляти гроші. Наші клієнти економлять ~ 35% на мастильних матеріалах та супутніх послугах. Якісний продукт, вчасні поставки та чесна ціна — це лише вершина айсбергу

Експертиза
Експертиза

Наша спеціалізація та досвід дозволяють не лише підібрати оптимальний продукт, а й збільшити міжсервісні інтервали (завдяки аналізу відпрацьованих олив у сертифікованій лабораторії Лондона)

ПОРЯДНІСТЬ
ПОРЯДНІСТЬ

В житті може статися що завгодно, втім у договорах всього не передбачиш. Секретний інгредієнт Екогруп Україна — ставлення до клієнта як до партнера. Звертайтесь і переконайтесь!

Заголовок Вас може зацікавити

ЗаголовокЩо саме вам потрібно?

Напишіть, що шукаєте і ми радо надамо відповідь
(консультація безкоштовна і ні до чого вас не зобов’язує)